Mājas > Jaunumi > Saturs

Tiks izmantots rūpnieciskā alumīnija sulfāts?

Rūpnieciskā alumīnija sulfāts orthorhombic crystal balts pulveris, bet uz ilgu laiku, tur būs dzelteno lietu tad, ja tas ir dzeltens, var izmantot? Turpmāk ir atbilde uz to.

Pirmkārt, dzeltena iemesli

Divvērtīgās dzelzs dzelzs pakļauti gaisa un tās ūdens šķīdumā ir vairāk tendētas uz dzeltenu. Tas ir tāpēc, ka iedarbība uz zaļo atmosfēras gaisā alauns, dzelzs sulfāts dzelzs, reducējot, ar gaisu saskarē ar gaisu viegli skābekļa vai citas oksidējošas vielas, oksidēts dzelzs sulfāts. Tā Molekulārā formula pārveidojas no sākotnējā dzelzi divvērtīgās alvas mainīt trīsvērtīgas dzelzs. Krāsa mainās arī no sākotnējā zils / zaļš ar brūnu vai dzeltenu. It īpaši mitrs un mitrs, oksidācijas ātrums paātrinās, lielāka iespēja ražot dzeltēšanas parādība. Palielinoties oksidācijas pakāpe, lēnām veidojot bloku, piemēram, akmens, kā akmens.

Oksidēšanās rūpnieciskā alumīnija sulfātu izmanto apūdeņošanai augu neuzrāda negatīvu ietekmi, bet tās ietekme ir daudz mazāk nekā pirms pasliktināšanās. Tāpēc auga absorbē dzelzs joniem, un šajā laikā lielākā daļa no dzelzs jonu tiek oksidēts vērā trīsvērtīgas dzelzs joniem, nav viegli absorbē augi. Bet, ja to izmanto notekūdeņu apstrādes atkrāsošana vai koagulācija mērķiem, tad Trīsvērtīgās dzelzs un dzelzs dzelzs tās koagulācija efekts nav lielas starpības, Trīsvērtīgās dzelzs dzelzs atkrāsošana ietekme nav atjaunošana.

Otrkārt, lai novērstu dzelteno metode

Uzlabot iepakojuma plombu, samazināt tās saskare ar gaisu un ievieto sausā vietā. Šķidrs produkts, ieteicams ar pašreizējo izmantošanu vai šķīdumā naglas, dzelzs, dzelzs pulveris. Arī nelaiž sārmainās ķimikālijas ar sārma mēslošanas līdzekļu, ķīmisko oksidētāju un rūpnieciskā alumīnija sulfāts atrastos vienkopus vai koagulācija sagatavošana ir vāja skābe, reaģēs ar sārmainās ķimikālijas rada savu zaudējumu ietekme.