Mājas > Jaunumi > Saturs

Izšķērdētājs ūdens Treatmentthree metodes

Ar cilvēka dzīves daudzveidību, zemes notekūdeņu ir arī vairāk un vairāk, tad mums ir nepieciešams, lai tiktu galā ar notekūdeņiem, kā tikt galā ar kanalizācijas?

Pirmkārt, notekūdeņu iedalās sadzīves notekūdeņus un rūpniecisko notekūdeņu apstrādes metodes parasti iedala fizikālām metodēm, ķīmiskās metodes un bioloģiskām metodēm, ar šo trīs metožu īss ievads.

1. metode: Fizikālām metodēm

1. fizikālā nokrišņu metode parasti izmantošanu precipitants absorbēt piesārņojošo notekūdeņu, kur svarīgāk precipitants, attieksme pret dažādiem piesārņotājiem, atlasiet atbilstošo nogulsnētāja un metode parasti netiek nevar uzrādīt sekundāro piesārņojumu.

2. adsorbcijas metode ir izmantot adsorbenti piesārņot piesārņojošo notekūdeņu apstrādes iekārtām notekūdeņu pieņemšanai, piemēram, viens no visbiežāk sorbentu sasniegšanai: aktīvā ogle, bet sorbentu galvenokārt ir vienreizēja palīgmateriāliem, izmaksas var būt augstākas.

3. ekstrakcijas metodi, metodi parasti izmanto ekstrakciju aģents, ekstrahē ūdens piesārņotājiem.

4. membrānu filtrācijas, parasti izmantojot īpašus daļēji caurlaidīgo membrānas, tikai ūdeni vai tikai piesārņojošās vielas caur membrānu, tā, lai sasniegtu piesārņojošo vielu atdalīšanai.

2. metode: Ķīmiskā metode

1. neitralizācijas metodi, tas ir izmantot ķīmisko skābi un sārmu neitralizācijas reakciju, piesārņojošo vielu parasti skābi vai sārmu, tad ar ķīmiskām vielām, jārada neitrāla vide ražot nepiesārņojošu ķīmisko sāļi.

2. ķīmiskās nogulsnes metode piesārņotāju un ķīmiskās reakcijas var rasties, galīgo materiālu ne izšķīdināt ūdenī un izmantot fizisko nokrišņu vai filtrācijas un citas metodes, lai sasniegtu efektu atdalīšana

3. elektrolīzes, metodi parasti izmanto, lai tiktu galā ar metālu sāļiem, caur punktu no nokrišņiem metāla jonu panākt notekūdeņu apstrādes metodi.

3. metode: bioloģija

1. to parasti izmanto organiskās vielas, neorganiskās vielas uz sadalās un beidzot panākt piesārņojuma ārstēšanas metodi. Metodi parasti ir jāizmanto baktērijas, baktērijas ir sadalītas aerobo baktēriju un anaerobās baktērijas, tātad nepieciešamību izmantot mikroorganismus īpašībām piemērotu dzīves vides radīšanu.

Par notekūdeņu attīrīšanas parasti vairākas metodes tiek izmantotas kopā, lai panāktu ātru un efektīvu ārstēšanas rezultātus.