Mājas > Jaunumi > Saturs

Izšķērdētājs ūdens attīrīšanas samazināt piesārņojuma, notekūdeņu attīrīšanas

Notekūdeņu apstrāde ir izmantot fizisko, ķīmisko un bioloģisko notekūdeņu apstrādes metodes, tāpēc ka atkritumiem, ūdens attīrīšanas, piesārņojuma samazināšanai, lai sasniegtu notekūdeņu recovery, atkārtota izmantošana, ūdens resursu pilnīgu izmantošanu. Process, atdalot vai notekūdeņu piesārņojošo vielu pārvēršot nekaitīgās vielās.

1. fiziskas ārstēšanas metodi

Gravitācijas atdalīšanas metodi, centrifūgas separācijas metodes var iedalīt notekūdeņu apstrādes metodes, kas ir atdalīti ar fizisku rīcību un pārstrādāta notekūdeņu, kas satur Aizturētā stāvoklī piesārņojošo vielu (tajā skaitā naftas plēvi un naftas lodītes), un filtru sieta pārtveršanas metodi. Ārstēšanas metode, kas balstās uz siltuma apmaiņas princips pieder arī fiziskās apstrādes metodi.

2. ķīmisko apstrādes metodi

Pēc ķīmiskās reakcijas un masveida pārsūtīšana atdalīties un noņemt izšķīdušā, koloidāls valsts piesārņojošo notekūdeņu vai konvertēt to uz nekaitīgās vielās notekūdeņu apstrādes metodi. Ķīmiskā apstrāde, apstrādes vienībā, kas pamatojas uz ķīmisku reakciju, pievienojot medikaments ir: koagulācija, neitralizējot redox un apstrādes vienībā, kas pamatojas uz masveida pārsūtīšana: ekstrakcijas, sloksņošanas, putu, adsorbcija, jonu apmaiņas, elektrodialīzes un reversās osmozes. Pēdējo divu veidu apstrādes vienību sauc membrānas atdalīšanas tehnoloģijas. Izmantojot masu pārvietošanas procesu vienība ir ķīmiskās un saistītās fiziskās funkcijas, tāpēc var nodalīt no ķīmiskā apstrāde un kļūt par kāda cita veida ārstēšanas metodi, ko sauc par fizikāli ķīmiskās metodes.

3. bioloģiskās apstrādes metodes

Vielmaiņas mikroorganismiem iedarbojoties organiskajiem piesārņotājiem notekūdeņos, kā risinājums, koloīds un mikro apturēšanu iemiesojas stabils un nekaitīgs notekūdeņu apstrādes metodi. Saskaņā ar dažādiem mikroorganismiem, [1] bioloģiskās attīrīšanas metodes var iedalīt divos tipos: aerobā bioloģiskā apstrāde un anaerobā bioloģiskā apstrāde. Notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas aerobikas bioloģiskās attīrīšanas metode tiek plaši izmantota, saskaņā ar tradicionālo aerobikas bioloģiskās attīrīšanas metodi ir sadalīta aktivētās dūņas un biofilm metodi divās kategorijās. Aktīvo dūņu attīrīšanas metode, pati Central processing unit, tai ir dažādas darba metodes. Attīrīšanas iekārtās, kas pieder Biofilm metode ir bioloģisko filtru, bioloģisko Vinilplašu, kontaktu bioloģiskais oksidācijas tvertnē un nesen izstrādājusi bio fluidized bed. Bioloģiskais oksidācijas dīķi sauc arī dabiskās bioloģiskās apstrādes metodi. Bioloģiskās anaerobās apstrādes metodi, arī zināms kā bioloģiskais samazināšanas režīmu galvenokārt lieto, lai ārstētu augsta koncentrācija bioloģiskā notekūdeņu un dūņu. Apstrādes iekārtas, ko izmanto ir galvenokārt gremošanas baseins.

Procesa prasības: esošās augstākās klases apstrādes procesa nostiprināt ārstēšanas efekta transformācija, transformācija būtu jābalstās uz reālo situāciju, pilnībā izmantot esošās attīrīšanas iekārtas, izmantot esošās slimnīcas vairāk septisko tvertņu kontaktu portfeļa struktūrā vai pārveidošanu, ja tas nepieciešams, lai pievienotu dažas iespējas, ciktāl tas atbilst emisijas standartiem notekūdeņu apstrāde režīma darbību.