Mājas > Jaunumi > Saturs

Izšķērdētājs ūdens apstrādes metode jums zināt?

Izšķērdētājs ūdens attīrīšanas metodi jūs zināt?

Izšķērdētājs ūdens attīrīšanas mērķis ir nošķirt piesārņojošo notekūdeņu veidā vai pārvērst nekaitīgās vielās, tāpēc ka notekūdeņus attīra. Parasti, lai novērstu indes novēršanu un patogēnu infekcijas; lai izvairītos no smarža smarža un naida redzamiem objektiem prasībām dažādiem mērķiem.

Pamata atkritumu apstrādes metode ir izmantot fizikālām, ķīmiskām vai bioloģiskām metodēm, vai vairākas metodes izmantot, lai noņemtu kaitīgas vielas notekūdeņos atkarībā no ūdens kvalitātes un attieksmi pret ūdeni, lai noteiktu tās apstrādi, izšķērdētājs liktenis Vispārīgi, sekundārā un terciārā apstrādi var iedalīt ūdens attīrīšanai.

Izšķērdētājs ūdens ārstēšanas pamatmetodes: (1) primārā apstrāde izmantojot fiziskas ārstēšanas metodes, t.i., ar režģi, siets, nogulumu kopas, sedimentācijas tvertne, smērvielu lamatas un citām konstrukcijām, noņemt notekūdeņu suspendēto daļiņu, eļļas plankums, sākotnējā pielāgošana, PH, samazināt notekūdeņu korupcijas pakāpi. Notekūdeņi pēc apstrādes līmenis parasti nav emisijas standartu ievērošanai (BOD noņemšanas tikai 25-40 % apmērā). Tā parasti ir vietējās skatuves, lai atbrīvotu pārraudzības procesu un uzlabotu apstrādes efekts.

Pamata izšķērdētājs ūdens attīrīšanas metodes: otrreizējā attīrīšana (2) ir izmantoti bioloģiskās apstrādes metodes un dažas ķīmiskās metodes, lai novērstu notekūdeņu daļu koloīds piesārņojošu vielu un organisko vielu sadalīšanās. Pēc otrreizējā attīrīšana notekūdeņos BOD pārcelšanās likme var sasniegt 80-90 %, t.i., BOD summa var būt mazāka nekā 30mg/L. Pēc tam, kad otrreizējā attīrīšana, ūdens, parasti var atbilst lauksaimniecības apūdeņošanas standartiem un notekūdeņu izplūdes standartiem, tātad otrreizējā attīrīšana ir galvenā institūcija, kam izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana. Bet pēc ūdens otrreizējā attīrīšana saglabā arī noteiktu summu no suspendētajām cietajām daļiņām, bioloģisko izšķīdušo organisko vielu sadalīšanās dēļ, izšķīdina neorganiskās un slāpeklis un citas aļģes pievienotās vērtības uzturvielu un satur vīrusus un baktērijas. Un tādējādi var neatbilst prasībām lielākas emisijas standartus, piemēram, mazākas, nabaga atšķaidīšanas upes plūsmas pārstrāde var izraisīt piesārņojumu, nevar tieši lietot kā krāna ūdeni, rūpniecības ūdeni un gruntsūdeņus papildināšanas ūdens.

Izšķērdētājs ūdens ārstēšanas pamatmetodes: (3) augstskolas attieksme ir novērst turpmāku otrreizējā attīrīšana neizdevās noņemt piesārņotāju, piemēram, fosfora, slāpekļa un bioloģisko grūti noārdās organiskajiem piesārņotājiem, Neorganiskie piesārņotāji, patogēnu un tā tālāk. Augstākās izglītības notekūdeņu apstrādes pamatā ir otrreizējā attīrīšana, turpmāk lietojot ķīmiskās metodes (ķīmiskie oksidācijas nokrišņu ķīmiskās u.c.), fizikālās un ķīmiskās metodes (adsorbcija, jonu apmaiņas, membrānas atdalīšanas tehnoloģijas u. tml.) Noņemiet dažus īpašus piesārņojuma veida "dziļās pārstrādes" metode. Acīmredzot, terciārā notekūdeņu apstrādi ir dārgi, bet var veikt pilnīgu ūdens resursu izmantošanu. Lūk, tāds pats kā "

Izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana ir diezgan sarežģīta un ārstēšanas metodes izvēlei jābalstās uz ūdens kvalitāti un daudzumu notekūdeņu izmantošana ūdenim vai arī ūdenim, kas jāņem vērā. Bet arī apsvērt attīrīšanu notekūdeņu dūņas, atlieku izmantošanu un iespējamo sekundārā piesārņojuma problēmas, kā arī flocculants piedziņu.