Mājas > Jaunumi > Saturs

Izšķērdētājs ūdens apstrādē lietotos aptieka

Izšķērdētājs ūdens apstrādē lietotos aptiekā:

⑴ flokulantu: dažreiz sauc par coagulant, var izmantot kā līdzekli nostiprināt stabilu šķidruma atdalīšana, par primārās nostādināšanas tvertnes, izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana, otrais nostādināšanas tvertnes, flotācijas tvertne un trīs līmeņu režīmu vai dziļi apstrādes procesā.

⑵ coagulant: palīgierīces flokulantu loma, stiprinot koagulācija efekts.

⑶ kondicionēšana aģents: dehidratizācijas aģents lieko dūņu dehidratācijas pirms ārstēšanas jeb šķirnes ietver iepriekš flokulantu un coagulant daļa.

⑷ demulsifier: dažreiz sauc desorbcijas aģents, galvenokārt izmanto emulģēti naftu saturošu trekno notekūdeņu pirmapstrādi, kas ietver iepriekš flokulantu un coagulant daļa.

⑸ defoamers: galvenokārt izmanto, lai likvidētu aerācijas vai maisīšanas procesā lielu skaitu putu veidošanos.

⑹ pH korekcija aģents: skāba notekūdeņu un sārmainu notekūdeņu pH koriģēta neitrālajā stāvoklī.

(7) oksidatīvā reducējoši aģents: tiek izmantots Rūpnieciskie notekūdeņi, kas satur oksidējošas vielas vai vielas, kas ir redukcijas attieksmi.

⑻ dezinfekcijas: izmanto izšķērdētājs ūdens attīrīšana pēc izrakstīšanas vai pirms dezinfekcijas atkārtotai izmantošanai.

Izšķērdētājs ūdens apstrādes, šķirošanas

Pēc apstrādes pakāpes izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana (galvenokārt pilsētas kanalizācija un daži rūpniecības notekūdeņu) var iedalīt trīs līmeņos.

Primāro ārstēšanas uzdevums ir likvidēt cietu piemaisījumu Aizturētā stāvoklī no notekūdeņu. Šim nolūkam izmantot fizisko apstrādi. Pēc sākotnējo attīrīšanu, suspendētās cietās daļiņas pārcelšanās likme ir 70 % ~ 80 %, bet bioķīmiskais skābekļa patēriņš (BSP) pārcelšanās likme ir tikai aptuveni 25 % ~ 40 % notekūdeņu attīrīšanas pakāpe nav augsts.

Otrreizējā attīrīšana uzdevums ir būtībā izņemt no notekūdeņu organiskajiem piesārņotājiem. Kā piemēru ņemt BOD. Pēc otrreizējā attīrīšana notekūdeņos BOD

Atcelšana no 80 % līdz 90 %, piemēram, pilsētas notekūdeņu attīrīšanas BOD satura ūdens var būt mazāka nekā 30 mg / l. izšķērdētājs ūdens apstrādes visvairāk dažādu pārstrādes vienību aerobā bioloģiskā apstrāde var izpildīt šo prasību.

Ārstēšana terciārā uzdevums ir novērst papildu piesārņojošās vielas, kas nav izņemtas otrreizējā attīrīšana, ieskaitot organisko vielu, fosfora, slāpekļa un šķīstošas neorganiskās vielas, ka mikroorganismi ir nelabvēlīgā.

Level 3 apstrāde ir sinonīms ar papildu apstrādi, bet divi ir tieši tāds pats. Trīspakāpju ārstēšana ir divu pakāpju apstrāde, lai novērstu īpašas piesārņojošas vielas no notekūdeņu, piemēram, fosfora, slāpekļa u.c., un pievienot vienam vai vairākiem pārstrādes uzņēmumiem; papildu apstrādi bieži pamatojas uz notekūdeņu atgūšanu, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas kompleksu nolūkā pēc sekundārās pārstrādes papildu apstrādes iekārtu vai sistēmu. Trešā līmeņa dārgu apstrādi, vadība arī ir sarežģītāka, bet var veikt pilnīgu ūdens resursu izmantošanu. Dažas valstis ir izveidojuši dažas notekūdeņu attīrīšanas iekārtās.