Mājas > Jaunumi > Saturs

Izmantot kā ugunsizturīgo Castable rūpnieciskā alumīnija sulfāts

Izmantošana rūpnieciskiem alumīnija sulfāts ugunsizturīgo castable

Coagulant jābūt pievienotiem rūpnieciskā alumīnija sulfāts, ugunsdrošiem castable ugunsizturīgo materiālu apkopojuma un pulveris, galvenokārt māla klinkera, boksītu klinkera un citas augstas alumīnija oksīda materiālus izmantoja, lai iegūtu istabas temperatūru izturību. Šeit, lai ikviens varētu paskaidrot sīkāk.

Ugunsizturīgo castable, dažreiz sajauc ar alumīnija oksīds ≥ 29 % mīkstu mālu pulveri, mērķis ir uzlabot sniegumu augstas temperatūras, summa no 5 % līdz 10 % tajā pašā laikā arī sajauc ar paplašināšanas aģents un citus materiālus, lai kompensētu castable augstas temperatūras zudumi. Bet jebkurā gadījumā izmantot rūpnieciskā alumīnija sulfātu kā ugunsizturīgo castable kļūs populārs un akceptēts.

To var tikai darīt ķīmisko reaģentu, bet arī var darīt ugunsizturīgo materiālu castables. Ugunsizturīgo castable ir rūpnieciskā alumīnija sulfāta šķīduma kā saistvielu un ugunsizturīgo materiālu apkopojuma un pulveri no preparāta izmantošanu. Salīdzinot ar fosfātu ugunsizturīgo materiālu castables, rādītāji ir nedaudz sliktāki, bet izmaksas ir zemas, joprojām ir vitalitāti.

Tas tiek izmantots kā ugunsizturīgo castable ir gāzes cietā materiāla, kondensācija, sacietēšana mehānisms un augstas temperatūras, fizikālās un ķīmiskās izmaiņas ir sarežģīti. Ir labi zināms, ka rūpnieciskā alumīnija sulfāts ir sastopamas ūdens šķīdumiem sulfāts, alumīnija hidroksīda un alumīnija hidroksīda veidā. Lai gan ir alumīnija un citu vielu, kas pastāv, istabas temperatūrā pastiprināšana ir ļoti lēna. Ja papildus alumināta cements, sulfāts joni un cementa hidratēts kalcija jonu formā vairāk kalcija sulfāts, bet arī veidošanās dzelzs sulfāts un tā tālāk. Šīs vielas ir reaģējusi turpmāk ražot jaunas vielas, piemēram, kalcija sulphoaluminate un Trīsvērtīgās dzelzs sulphoaluminate. Kā jauns kristāla bija kolonnveida vai adatu tamlīdzīgi, un krusts-izaugsmi un attīstību, istabas temperatūrā castables spēku.

Izmantot rūpnieciskā alumīnija sulfāts castables ugunsizturīgo materiālu izmantošanai ir pirmais šeit jūs iepazīstināt, ceru, ka iepriekš minēto saturu var palīdzēt jums.