Mājas > Jaunumi > Saturs

Lomu rūpnieciskā alumīnija sulfāts Papermaking un tā sagatavošana

Lomu rūpnieciskā alumīnija sulfāts Papermaking un tā sagatavošana

Mērogošanas parasti tiek izmantots rūpnieciskā alumīnija sulfāts (pazīstams arī kā alauns vai boksītu) kā nogulsnētāja, galvenais ķīmiskais sastāvs ir 14 ~ 18 kristāla ūdeni ar rūpnieciskā alumīnija sulfāts, 14-15 % Al2O3 saturu. Ir viegli izšķīdināt rūpnieciskā alumīnija sulfāts, šķīdums ir skābs, kodīgas. Boksītu satur piemaisījumus nevajadzētu būt pārāk daudz, īpaši dzelzs sāls nedrīkst būt pārāk augsta, citādi tā būs Kolofonija sveķi, krāsošanas ķīmisko iedarbību, kas ietekmē papīra krāsu.

Boksītu kvalitāte: alumīnija oksīda apjoms ir vairāk par 15,7 %, dzelzs oksīdu saturs ir mazāks par 0,7 %, ūdenī nešķīstošu saturs ir mazāks par 0,3 %, bez brīvas sērskābes.

Boksītu padarot lielu lomu, pirmām kārtām nepieciešamību pēc izmēriem, bet arī apmierina citas prasības papīra papīra. Boksītu šķīdums ir skābs, pievieno vairāk boksītu tieši ietekmē interneta pH izmaiņas putriņu. Kaut arī papīra tagad ir neitrāla vai sārmainā mainīt rūpnieciskā alumīnija sulfāts, bet boksītu papīra lomu nevar neņemt vērā.

Rezultāti liecina, ka potenciālo tūkstošdaļās regulēts, pielāgojot internetā, kas var efektīvi uzlabot ūdens filtrācijas ātrums un ieturējuma likmi interneta vircas un efektīvi kontrolētu sveķu barjeras ar talks pH vērtība. Nepieciešams palielināt summu boksītu, lai samazināt virca, pH vērtība, bet arī var efektīvi samazināt celulozes saķeri un samazina spiedienu izraisa spiežot papīra rullis. Parasti izsaka kā saspiest papīra vilnas uz ilgu laiku, var būt lietderīgi palielināt boksītu apjomu. Bet, boksīts, lai kontrolētu apjomu pareizi, ja ne tikai izraisīt pārāk daudz apjoms atkritumu, bet arī veikt papīra kraukšķīgus. Un radīt koroziju papīra mašīnu daļas un neto, segu zaudējumu. Tādēļ, boksītu apjoms parasti kontrolē, kontrolējot pH 5,5 līdz 4.7.

Izšķīdinot boksītu metode ir karstumā izkusa un aukstā šķīdināšanai. Bijušais silda, karsējot, lai paātrinātu izšķīšanu alumīnija; pēdējais ir alumīnija ūdens šķīdumā, lai paātrinātu difūzijas un likvidēšanas cikls. Salīdzinot ar karsta kausējuma metodi, risinājums ir taupīšanas tvaika un uzlabot vidi pašreizējo izgudrojuma priekšrocības, un tas ir labāk šķīdinošs metodi.

1) aukstu šķīdumu metode

Aukstuma iekārtas galvenokārt kušanas ir izšķīdis tvertne, cirkulācijas sūkņu un vidus tvertnes. Šķīdināšanas tvertnes apakšējā konusveida, augstu ar filtru plate, tvertni ar cauruli apgrozībā augšējā daļā. Izšķīdušo šķīdumu caur filtru plāksni tvertnē vidējā un nosūtīts atpakaļ uz reģenerācijas tvertnes Cirkulācijas sūknis. Likvidēšanas operācijas metode ir: pirmo izšķīdušo tilpnē, pievienojot ūdeni, rūpnieciskā alumīnija sulfāts atvērt noteiktu summu piecu sūknis, un pēc tam uz procesu nepieciešams noteiktu summu no boksītu (rūpnieciskā alumīnija sulfāts), pēc noteikta laika laiku, pārbaudiet, vai izšķīdušo likvidētu noteiktu koncentrāciju, un atkārtoti regulēt procesu prasībām un beidzot pārtraukt cikla šķidruma nosūtīja uz glabāšanas baseins.

2) karsta kausējuma metode

Siltuma sabrukuma ir tradicionālā metode sabrukuma, galvenokārt attiecas uz mazajiem uzņēmumiem, parasti nepieciešams Cirkulācijas sūknis, operācijas metode ir: pirmais boksītu tvertnē, pievieno atbilstošu ūdens (par summu no boksītu 18 ~ 20 reizes), un pēc tam tieši cauri tvaikiem, vārot (vēlams ar maisīšanas). Pēc 20 – 30 minūtes, līdz brīdim, kad risinājums ir pilnīgi caurspīdīgs, lai apturētu tvaika, ļaut to stand joprojām skaidras atdzesēts līdz 35 ℃, vai arī tā, un pēc tam filtrē uzglabāšanas tvertnes.

Alumīnija oksīda šķīduma koncentrācija ir apmēram 2 līdz 3" būt, un īpašas situācijas nopietnību ir 1.02 līdz 1,03, kas ir aptuveni 6-8 g/l Al2O3.

Boksītu apjoms ir atkarīgs no Kolofonija, kā arī ūdens ražošanas apjomu. Parasti par apmērā Kolofonija 2 līdz 3 reizes. Piemēram, ūdens cietība, ne tikai, lai palielinātu apjomu boksītu un skābes boksītu vislabāk izmantot rūpnieciskā alumīnija sulfāts ražošana. Tādēļ, faktisko produkciju, boksītu apjoms dažkārt sasniedza Kolofonija apjoms 4 līdz 5 reizes.