Mājas > Jaunumi > Saturs

Tehnoloģiju un kautuves izšķērdētājs ūdens attīrīšanas programmu analīze

Tehnoloģiju un kautuves izšķērdētājs ūdens attīrīšanas programmu analīze

Kaušanas notekūdeņus no apļa bārs noskalo skalošanas, kaušana un citi augu grīdas izskalot, karstā mati, split, bez štāpeļšķiedrām pārtikas pārstrādei, mazgāšanas eļļa, tas ir daudz ūdens, nelīdzenu drenāžai, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas augstas koncentrācijas piemaisījumi un suspendētas cietās daļiņas, bioķīmiskās īpašības labas. Bez tam ir vislielākā atšķirība ar citām augsta koncentrācija bioloģiskā notekūdeņu ir tās augstā NH3 N koncentrācija (apmēram 120mg/l), tātad procesu izstrādē būtu pilnībā jāņem vērā NH3 N izšķērdētājs ūdens attīrīšanas ietekmi.

Ūdens kvalitātes kautuvē notekūdeņu analīzes

Kaušanas notekūdeņus no apļa bārs noskalo skalošanas, kaušana un citi augu grīdas izskalot, karstā mati, split, bez štāpeļšķiedrām pārtikas pārstrādei, mazgāšanas eļļa, tas ir daudz ūdens, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas nelīdzenu drenāžai, augstas koncentrācijas piemaisījumi un suspendētas cietās daļiņas, bioķīmiskās īpašības labas. Bez tam ir vislielākā atšķirība ar citām augsta koncentrācija bioloģiskā notekūdeņu ir tās augstā NH3 N koncentrācija (apmēram 120mg/l), tātad procesu izstrādē būtu pilnībā jāņem vērā NH3 N izšķērdētājs ūdens attīrīšanas ietekmi.

Kautuves notekūdeņu pirmapstrāde

Pirmapstrāde kaušanas notekūdeņi ir atslēga uz visu sistēmas efektīva darbība. Kaušanas notekūdeņu cieto suspendēto daļiņu (SS) līdz 1000 mg/l, suspendētās vielas ir bojājas organiskās vielas, jābūt savlaicīgai pārtveršanu, no vienas puses, lai novērstu turpmāku cauruļvadu iekārtu blokādes, no otras puses nekavējoties tīra līdz izvairītos no suspendētās cietās vielas organisko vielu vērā notekūdeņu un kļūt šķīstošas organiskās vielas, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas rezultātā notekūdeņu CODCr, BSP5 koncentrācija palielinājās. Notekūdeņu kaušanas ietver lielu skaitu cūku mēsli, nesaldināts barības žogu mazgāšanas ūdens un vispārējo kaušanas divās galvenajās kategorijās notekūdeņu.

Skalojamo ūdeni apstrādā, septisko tvertņu un tad apvienojās ar vispārējo kautuvē notekūdeņu iebraukt izšķērdētājs ūdens attīrīšanas stacijas. Cūku mēsli un deponēti septisko tvertņu nesagremots barības ekstrahē un žāvētas, izspiest nepārtraukta šķidruma separatora mitruma saturs ir līdz 70 %) zivju barībai.

Ir divas galvenās metodes pirmapstrāde kaušanas notekūdeņu: gaisa floatation un sijāšanas (filtra poru izmērs 1 ~ 5mm). Galvenokārt tiek izmantots gaisa flotācijas, ar nelielu notekūdeņu apstrādes stacijas. Galvenais trūkums ir tas, ka iekārta ir sarežģīti, grūti pārvaldīt un darbības izmaksu augstu un nabaga higiēniskos apstākļos. Skrīninga galvenokārt tiek lietota pirmapstrāde kaušanas notekūdeņu ar lielu notekūdeņu attīrīšanu, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas ērtu vadību un stabilu darbību.

Arī filtru pirms vajadzību noteikt zvejas baseins, raupja režģis (50 × 5 mm), rupjiem reste (20mm) un citi aizsardzības pasākumi.