Mājas > Jaunumi > Saturs

Krāsām un pārklājumi atšķirību pastāvēšanas

Renovācijas procesā dažkārt īpašniekiem nepieciešams iegādāties to pašu krāsu, kad krāsas mestrs licis iegādāties konkrētu zīmola krāsas redzēt iepriekš rakstīts programmā Molberts. Ir krāsu un izkrāsojot to pašu? Ja nē, kāda ir atšķirība starp krāsu un izkrāsojot to?

Krāsu pārklājumiem jēdziena evolūcija

Programmas Molberts mūsu valstī ir gara vēsture. Iemesls, kāpēc sauc par krāsu no sākuma šis materiāls nav atdalīts no augu eļļas krāsu, un tātad "uzzīmēt" vārdu nesa smago vēsturi un seno kultūru. Ar nepārtrauktu attīstību zinātnē un tehnoloģijā, krāsu rūpniecība ir pieaudzis, krāsas dažādas, kategorija ir novatoriski.

Termins "krāsa" ir parādījies 1950. Šajā nozarē ir vienmēr bijis, ka krāsas un krāsas ir tikai pašu materiālu tikai divi dažādi nosaukumi. 20. gadsimta 50-60 gadiem, un pat līdz 1970-to gadu nozarei būs vairāk "uzzīmēt" saprot kā mācību, "krāsa" saprot kā pazīstams. Tāpēc, kad "krāsa" virsraksti ar kādu akadēmisku garšu skaits, šķiet, ka tikai pētniecības vienības var baudīt virsraksta krāsas, piemēram, Molberts pētniecības institūts vai paint izpēti. Tajā pašā laikā, kur ražošanas uzņēmumiem ir pazīstams kā krāsu fabrika, krāsu fabrika vai fabrikas krāsojumu.

Sajaukt krāsas un krāsu nosaukumi sākās pēc 1980. Ar strauju attīstību, saimnieciskās būves, strauju būvniecības nozarē, krāsu rūpniecība vairs nav monopols pagātnes ķīmiskās sistēmas stāvokli. Liels skaits jaunu vietējo būvniecības sistēma ir līdzīga ražošanas uzņēmumā parasti izmanto "krāsa" kā uzņēmuma nosaukumu. Ar lielu skaitu arhitektūras pārklājumi produktu ienākšanu tirgū, "krāsa" ne tikai no svētajām akadēmiskā zāle iznāca, bet arī tāpēc, ka arhitektūras pārklājumi ir galvenokārt ūdens balstītus produktus, koncepciju, programmu Molberts un tādēļ sociālo interpretāciju, vienpusīgs uzskats, ka krāsa ir ūdens, kļūdaini uzskata, ka krāsas un krāsas ir divi dažādi materiāli, pieder divām dažādām nozarēm.

GB piezīmes par krāsu un izkrāsojot to

Valsts standartu (GB 5206.1) terminoloģijas standartu krāsu un laku leksiku, pārklājumi ir definēti ar faktu, ka tie tiek piemēroti objekta formu cietu pārklājumu ar aizsargājošas, dekoratīvas vai īpašus rekvizītus, piemēram, virsmas izolācija, korozija, marķēšana utt. Vispārīgs termins, šķidras vai cietas materiālus klasē. Lielākā daļa agrīnās augu eļļas kā galvenās izejvielas, to sauc par krāsu. Tagad visi vai lielākā daļa no augu eļļa ir aizstājusi sintētisko sveķu, ts krāsa.

Iepriekš minēto definīciju, šiem diviem skatiem:

1 tagad iemesls, kāpēc šie materiāli netiek saukta krāsas krāsu, vairāk ir saistīts ar attīstību krāsas šķirnēm un kategorijām, jo krāsu nosaukumu neattiecas uz esošo produktu ražošanas nozares un Molberts var būt termins attiecas rūpniecības visu veidu no produktiem, krāsas nosaukums precīzāk un vairāk zinātnisku izmantošanu. Piemēram, pulvera pārklājumu produktus nevajadzētu izmantot krāsas nosaukumu, krāsu un izkrāsojot to šeit nav savstarpēji aizvietojami. Tāpēc krāsu var attiekties uz cietas pulvera pārklājumu un šķidrās krāsas un aizstāšana nav, tāpēc standarta interpretācija nav savā vietā.

2 standarta krāsas terminoloģijā "Piezīmes": ka "noteiktu nosaukumu, krāsu var izmantot, lai izteiktu"krāsa"vārdi, piemēram, sajaucot krāsas, biezās krāsas utt." arī ir nepareizi. Jo patiesībā "krāsa" ir ne tikai izmanto īpašas krāsas šķirnēm, bet arī liels skaits izmantotās krāsas kategoriju, piemēram, akrila krāsas, poliuretāna krāsa utt., bet lielu skaitu pieteikumu jomā attiecas arī uz, piemēram, koroziju Paint , auto krāsa, kuģa krāsu un tā tālāk. Faktiski Papildus individuālajiem apstākļiem var izteikt krāsu un krāsu vārds ir izplatīts, tā nav īpaši atsaucas uz konkrētu sugu.

Krāsas, krāsas koncepcija būtu jāgroza

Acīmredzamo krāsu īpašības, krāsas šķidrumu, tas neattiecas uz tīrtoņa krāsas izņemot šķidro krāsu. Seguma darbības joma atšķiras, būtu grūti izskaidrot, ja krāsa tiek interpretēta tādā pašā veidā kā krāsu koncepciju.

Klāt, ūdens bāzes krāsas un pulvera pārklājums ir kļuvusi klimata, it īpaši ūdens bāzes krāsu balstītas arhitektūras pārklājumi Ķīnas kopējā krāsas veidoja apmēram 38 %. Ūdens bāzes krāsu un izkrāsojot to trekno tā ķīmiskās īpašības ir būtiski atšķirīgi, ūdens bāzes krāsas un trekno krāsas produkts rekvizītiem, arī ir ļoti dažādas, tad ūdens bāzes krāsas kā galveno zaru krāsu rūpniecība vecā izpratne ir nezinātnisks ūdens bāzes krāsas un eļļas (Piezīmjbloks) būtu saistīts kā divas dažādas sērijas šķidro pārklājumi.

Tāpēc terminoloģijas standartu, ne tikai vajag pareizi grozīt standarta pārklājuma ziņā, bet arī krāsas, krāsas un ūdens bāzes krāsas terminoloģijas standartiem. Tie ir definēti kā:

Vispārīgs termins, lai klasē, šķidras vai cietas materiālu, ko var lietot objektam, lai veidotu stabilu pārklāšana ar aizsargājošas, dekoratīvas vai īpašus rekvizītus, piemēram, izolācija, korozija, marķējumu un tamlīdzīgi virsmas. Tajā skaitā eļļas (Piezīmjbloks), ūdens bāzes krāsas pulvera pārklājumu.

Krāsa: Plūstošu šķidrumu pārklājumu. Tajā skaitā eļļas (Piezīmjbloks) un ūdens bāzes krāsas.

Krāsa: Organisku šķīdinātāju kā vidēju vai ļoti ciets, nesmērējošu trekno paint.

Ūdens bāzes krāsas: ūdens var būt izšķīdušā vai izkliedēta ūdens krāsu.

Iepriekš ir starpība starp krāsu un izkrāsojot to.