Mājas > Jaunumi > Saturs

Krāsām un pārklājumi attiecas uz sienas virsmas, lai aizsargātu un rotā

Tradicionālā ķīniešu jēdziens krāsa ir krāsa, tā saukto krāsas pārklājums tiek lietots uz sienas virsmas, lai sasniegtu aizsardzības un dekoratīvu efektu. Pat vienkāršu mājas apdare krāsu krāsas ir jābūt, lai izpratne par krāsu krāsas daudz ir vajadzīgs, ka krāsas krāsu kā? Mācīties kopā!

Pie krāsas plauktiem ir minēts faktiski krāsotas virsmas objektu aizsardzības un apdares lomu, tad kāda ir krāsu krāsu no to? Patiesībā šajā nolūkā ka krāsas un krāsas, tas ir, bet tāpēc, ka dažādas izejvielas, tāpēc pastāv atšķirības uz nosaukuma izmantošanu.

Krāsa krāsas nozīme

1. aizsardzība: paint krāsa ir noteiktas loma aizsardzībā izolācijas daudzi stūros no pilsētas var redzēt savu ēnu, mājas apdare šī loma ir arī daudz.

2. apdare: krāsas krāsu, krāsu, ir daudz veidu suku pie sienas, bet dot mums spēlēt dažādus vizuālos efektus, dekoratīvu efektu ir acīmredzama.

3. īpaša loma: daži paint krāsa ir īpaša loma, mūsu mēbeles bieži redzēt krāsu ar krāsu aerosols, kas ievērojami uzlabotu mēbeļu izstrādājumu vērtību, palielinās dzīves.

Krāsas krāsa rada draudus

Tikko minēts tik daudz krāsas nozīme krāsas, bet tā ir arī liela daļa potenciālo kaitējumu, tad kas tas ir?

1. ķīmisko bīstamību: krāsu lielākais kaitējums ir toksisko vielu sadali, šodienas apdare ir lielākais kaitējums nekā formaldehīda un uzzīmēt daudz formaldehīda programmā Molberts, kas arī mums palicis slēptās briesmas.

2. iespējamo bīstamību: apdare ir ilgtermiņa problēma, krāsu pārklājumiem iespējamo kaitējumu ir relatīvi liels, it īpaši karstā vasarā, krāsas smaržu aromātu, krāsu, bet Maskēšanās veselības slepkava.

Kopsavilkums: Tagad mēbeles glezna un mājas sienas krāsu krāsotas Molberts, zinātnes progress, krāsu un izkrāsojot to zaļā ir tendence pakāpeniski, un beidzot ierosināja, ka mēs izmantojam zaļo krāsu.