Mājas > Jaunumi > Saturs

Tirgus analīze par augstas kvalitātes rūpnieciskā alumīnija sulfāts nozares

Aug 02, 2017

Tirgus analīze par augstas kvalitātes rūpnieciskā alumīnija sulfāts nozares

Ķīnas rūpniecības alumīnija sulfāts tirgus ir atbilstošā neatbilstība starp piedāvājumu un pieprasījumu, ir bijis uzturēt pārsātinātību, tirgus situācija nav optimistiska. Analīze par iemesliem, kas galvenokārt šādi:

1, Ķīnas rūpniecības alumīnija sulfāts nozare ir vēl nav pietiekami nobriedusi. Vai tas ir ražošanas tehnoloģiju, iekārtu līmenī vai ražošanas apjoma, produktu kvalitāti, salīdzinot ar papildu ārvalstu uzņēmumiem joprojām ir liela atšķirība. Kopā ar plānošanas un projektēšanas uzņēmumi daudz nav pārdomāto akls investīciju gadījumā, viegli radīt rūpnieciskā alumīnija sulfāts produktu kopējais apjoms samazinās.

2, vienu produktu, jaunu produktu attīstības iespējas ir vāja, tirgus ir bijis pārmērīgs piesātinājuma stāvoklī. Tagad Ķīnas rūpniecības alumīnija sulfāts ražošanas uzņēmumiem, tikai neliels skaits uzņēmumu var ražot dažas sērijas produktiem un īpašiem produktiem, lielākā daļa uzņēmumu vēl tikai ražot vienu rūpnieciskā alumīnija sulfātu produktus. Un lielākā daļa no vietējiem produktiem, aktīvā alumīnija oksīda saturs ir zema, superior produktu ražošanu apvienojumā ar resursu, produktu piemaisījumu ietekmi pārāk daudz, pārāk maz uzņēmumu tā struktūra šķirni ir grūti apmierināt iekšzemes un ārvalstu tirgos, īpaši augstas alumīnija oksīda produktiem un komēdija un produktiem.

3, ražošanas apjomu ir neliels, sliktā ekonomiskā efektivitāte. Ķīna vairāk nekā 190 uzņēmumu produkcijas rūpnieciskā alumīnija sulfāts, no vienas puses var redzēt daudzi ražotāji izejmateriālu pašpietiekamību, vadības pieredzi ir bagāts tirgus stabilitātes un labu efektivitāti; otras puses, ir vairāk ražotāji nabaga tirgus apstākļi, akls ražošanu un pārdošanu, kā rezultātā nevienmērīga tirgus konkurētspēju.

Pēdējos gados tirgū ir rūpnieciskā alumīnija sulfāts, jo produkcijas pieaugums ir pārāk ātri, programmu attīstības atpalicība, kā rezultātā, kamēr piedāvājuma un pieprasījuma nelīdzsvarotību tirgū kopumā. Uzlabot šo situāciju, esošo ražošanas uzņēmumiem jāveic rūpniecības reformu attīstību vajadzētu koncentrēties uz inovāciju, atbilstoši faktiskajiem tirgus apstākļiem, ražošanai, nevis akli var paplašināt tirgus sloga, kamēr citiem maziem uzņēmumi nevar turpināt akli laisti ražošanā.

Analīze par Ķīnas rūpniecības alumīnija sulfāts nozares tirgus pēdējos gados parādību pārsātinātību paliek tirgus spiedienu, vēlas, lai uzlabotu šo situāciju, mums ir jāveic rūpniecības reforma.