Mājas > Jaunumi > Saturs

Plaši tiek izmantots šķidrums alumīnija sulfāts

Šķidrums alumīnija sulfāts plaši izmanto, it īpaši rūpniecībā, to bieži izmanto kā flokulantu, ja to un ugunsizturīgu materiālu, kas notiks? Uz

Šķidrums alumīnija sulfāta kombinācijā ar ugunsizturīgu materiālu, ugunsizturīgu injekcijas veidošanos, ar temperatūras svārstības, svārstību intensitāte. Tāpēc, ka apkures procesu virkni fiziskām izmaiņām un ķīmiskajām izmaiņām. Istabas temperatūrā, tas nav coagulant koagulācija, lēns, pievienojot coagulant boksītu cementa ražos kalcija sulfāts un dzelzs sulfāts, magnija sulfāts un tā tālāk.

Šķidrums alumīnija sulfāts, ugunsizturīgo materiālu piemērošanā var būt arī daudz iedarbīgumu.

Protams, šķidrums alumīnija sulfāts var izmantot arī kā papīra pildvielas, mordant, ūdens attīrītājs un ugunsdzēšanas aģentu, Apkure var veicināt hidrolīzes un ražot nokrišņu alumīnija hidroksīda. Šī ir tā funkcija, ar sabiedrības, tehnoloģiskā attīstība, uzskatu, ka citas tās īpašības tiks pakāpeniski attīstīta.

Par šķidrums alumīnija sulfāts ar ugunsizturīgu materiālu par pirmo īsu ievadu šeit, no šīs, ja tā un ugunsizturīgu materiālu vēl vairāk uzlabos tās lietošanas sekas.