Mājas > Jaunumi > Saturs

Šķidrums alumīnija sulfāts papīra rūpniecības ūdens attīrīšanas spēlē ļoti svarīga loma

Šķidrums alumīnija sulfāts ir balta orthorhombic kristālisks pulveris, plaši izmanto papīra rūpniecībā, ūdens attīrīšanas spēlē ļoti svarīga loma. Tātad kādi citi aspekti tā papildus it?

1. šķidrums alumīnija sulfāts izmantota kā efektīvs crosslinking agent dzīvnieku izcelsmes līmes, un var uzlabot dzīvnieku izcelsmes līmes viskozitāti. Izmantots arī kā urīnviela konservēšanas aģentu konservēšanas aģentu, 20 % ūdens šķīdumā konservēšanas ātrāk. Papīra rūpniecība kā kolofonijs līmi, emulsijas vasks un citi savienojumi nogulsnētāja, notekūdeņu attīrīšanas, kā flokulantu, bet arī par putu ugunsdzēšamo aparātu, alauns, balta alumīnija izejvielu ražošanā naftas balināšanu, dezodorants, dažas narkotikas izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli un tā tālāk. Bet arī mākslīgiem dārgakmeņiem un lielāku amonija alauns ražošanā. Var izmantot ūdens apstrādes flokulantu arsēna saturs ne vairāk kā 5mg/kg produkta.

2. papīra rūpniecība kā papīra sizing aģents, lai uzlabotu papīra ūdens necaurlaidība;

3. izmanto kā dūmakainajām ūdens attīrīšanas, izmanto arī kā nogulsnētāja, nosakot aģents, pildvielas un tā tālāk. Izmanto kosmētikā kā pretsviedru kosmētikas izejvielu (savelkoša);

4. izšķīdināt ūdenī var veikt ūdens nelielu daļiņu un saīsinātie vērā pārslu lieli dabas daļiņām, un tādējādi izņemt no ūdens, tā tiek izmantota kā ūdens un notekūdeņu coagulant;

5. ugunsdrošības nozares ar cepamais sodas, putošana aģents, kas sastāv no putu ugunsdzēšanas aģentu;

6. analīzes reaģentus, mordant sauļošanās līdzeklis, naftas decolorizer, koksnes konservantu;

7. albumīna pasterizācijas stabilizators (tai skaitā šķidrs, vai saldēts visu olu olbaltumvielas vai olu dzeltenumu);

8. var izmantot kā izejvielu ražošanai no mākslīgiem dārgakmeņiem un lielāku amonija alauns, citu aluminātiem;

9. ar degvielas nozari, chrome dzeltens un ezera krāsvielu ražošanā kā nogulsnētāja, vienlaikus nosakot lomu un piepildīšanas aģenti.