Mājas > Jaunumi > Saturs

Šķidrums alumīnija sulfāts, noteiktos apstākļos var sarecējušas

Jul 07, 2017

Šķidrums alumīnija sulfāts, noteiktos apstākļos var sarecējuši, iedarbojoties koagulācija, kādi faktori ietekmē? Paskatieties uz to

Parasti tiek uzskatīts, ka šķidrums alumīnija sulfāts koagulācija ietekmējošie faktori ir ūdens temperatūra, suspendēto cieto daļiņu koncentrācija ūdenī, pH vērtība, coagulant devu un tā tālāk. Ūdens temperatūra ir pārāk zema, koloidāls Brauna kustības palēnina hidrēšanu palielinājās, coagulant hidrolīze ir lēni, tāpēc ūdens temperatūra parasti ir 20 ~ 30 ℃, ir lietderīgi. Eksperimenta nosacījumus ūdens temperatūra 25 ~ 30 ℃, atbilstoši vispiemērotākais temperatūras prasībām. Kaut arī ūdenī suspendēto daļiņu koncentrācija ir zema, daļiņu sadursmes ātrums ievērojami samazināts, koagulācija efekts ir zema; taču koncentrācija ir augsta, nepieciešamo koagulācija devas palielina. PH vērtību ietekmē piesārņotāju īpašības klātbūtnes un virsmu, bet ietekmē arī hidrolīzes līdzsvaru koagulantu un morfoloģiju un ražojuma pastāvēšanas laiku. Notekūdeņi satur augstu bikarbonāta sārmainība, pH ir noteiktas izlīdzinošo efektu.

Eksperimenta rezultāti liecina, ka vāji sārmains infiltrātu var sasniegt labāk eksperimenta rezultātus bez skābi un sārmu regulu. Šķidrums alumīnija sulfāta devas attiecas uz attiecīgajām sugām un koncentrācija ūdenī microparticles un ir saistīta arī ar šķirnēm, dozēšanas metodes un vidēja termiņa nosacījumiem šķidrums alumīnija sulfāta.

Šeit, es uzskatu, ka mums ir šķidra alumīnija sulfāts ir vispārēja izpratne par to, lai uzzinātu vairāk par saturu, lūdzu, pievērsiet uzmanību mūsu mājas lapā, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums, vai vizīte uzņēmumā, skaties uz priekšu savu vizīti.