Mājas > Jaunumi > Saturs

Ieviešana izšķērdētājs ūdens apstrādes metožu Concentrator

Ieviešana izšķērdētājs ūdens apstrādes metožu Concentrator

Derīgo izrakteņu pārstrāde notekūdeņu ietver drenāžas minerālu apstrādes, sārņu dīķa pārpildi un mīnu drenāžu. Meliorācijas drenāžas procesu parasti transportē ar sārņi vircas sārņu baseins, saukti par sārņu ūdenī; līdz ar to beneficiation izšķērdētājs ūdens attīrīšanai ir pazīstama arī kā sārņu notekūdeņu attīrīšanas.

Koncentratora drenāžas sastāvā ir saistīts ar rūdas sastāvu, kvalitātes, kā arī atlases metodi. Drenāžas ražošanu drīkst pārsniegt valsts rūpniecisko projektu "trīs atkritumi" emisiju standarti ir: pH, suspendētas cietās daļiņas, cianīdu, fluorīds, sulfīds, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas ķīmisko skābekļa patēriņu un smago metālu jonus.

Saskaņā ar notekūdeņu notekūdeņi no koncentratora ietverto, trīs veidus var iedalīt: notekūdeņu, kas satur suspendēto cietvielu, cianīdu saturoši notekūdeņu un organisko notekūdeņiem, kas satur organiskās ķīmijas. Tomēr koncentratora, neskatoties uz smago, magnētiskā, flotācijas iekārtas notekūdeņu ietver lielu skaitu suspendētas cietās daļiņas, un citas piesārņojošas vielas ar šķirošanas metodes, rūdas šķirnes, piemēram, flotācijas iekārtas drenāžai saturošu organisko minerālu apstrādes, svina, cinka, volframs, molibdēns, zelta augu satur cianīds un citas vielas.

Pirmais, minerālu apstrādes notekūdeņu raksturojums un tās apdraudējumu

Galvenais kaitīgas vielas notekūdeņos ir smago metālu joniem, minerālu flotācijas izmantot dažādas organiskās un neorganiskās flotācijas aģenti, ieskaitot īpaši toksisks cianīds, cyanochrome un tā tālāk. Notekūdeņi satur arī virkni rupju nešķīstošas daļiņas un smalko daļiņu piemaisījumus izkliedētas. Rūdas notekūdeņu bieži vien satur nātrija, magnija, kalcija un citi sulfāts, hlorīda vai hidroksīda. Izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana notekūdeņos beneficiation skābi galvenokārt sastāv no Sēru saturoši minerāli, kas tiek samaisīti ar ūdeni gaisa oksidēšanās.

Piesārņojošām vielām notekūdeņos ir galvenokārt suspendētās vielas, skābi un sārmu, smagie metāli un arsēns, fluorīdu, minerālu apstrādes ķimikālijas, skābekļa ķīmiskās vielas un citas piesārņojošas vielas, piemēram, eļļa, fenols, amonija, fosfīns un tā tālāk. Smago metālu, piemēram, vara, svina, cinka, hroma, dzīvsudrabu un arsēnu joni un to savienojumi ir labi zināmi. Citas piesārņojošas vielas galvenās briesmas ir šādi:

(1) atlikts jautājums: suspendēto ūdeni var rasties piem., bloķējot zivju žaunas, neietekmējot aļģu fotosintēzi traucēt ūdens bioloģiskās dzīves apstākļus, ja suspendēto cieto daļiņu koncentrācija ir pārāk liela, tā var arī padarīt upes nogulsnēšanās , ar tās apūdeņošanas dos augsni, ja ūdens tiek izmantots kā dzīvo ūdenī, suspendētās vielas ir vielas, kas liek cilvēkiem justies neērti un ir pārvadātājs no baktērijām un vīrusiem, kas var būt kaitīgs cilvēka ķermenim. Pat tad, kad smago metālu savienojumiem ir klāt suspendētās vielas, tās tiek izlaistas pazuda ūdenī līdz ar zināmiem nosacījumiem (pH kritums, jonu stiprums, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas bioloģiskās helāts koncentrācijas maiņas).

(2) xanthate: t.i., xanthate, bāli dzeltens pulveris, kairinošs smarža, viegli nojaukt, ožas ventilis 0,005 mg / L. garneles un citas garneles ūdenī, kas ir piesārņotas ar xanthate. Xanthate šķīst ūdenī un ir nestabila ūdenī, jo īpaši saskaņā ar skābā vidē. Padomes dokuments sadalījušos vielu var būt sēru piesārņojošas vielas. Tādēļ maksimālā pieļaujamā koncentrācija butil xanthate pazemes ūdeņus ir 0,005 mg/L, kamēr koncentrāciju nātrija sviestskābe bijušajā Padomju Savienībā ir 0,001 mg/L.

(3) melnā medicīna: dihidroksi disulfīda fosfātu, kā galveno sastāvdaļu, tostarp piemaisījumi, tostarp skudrskābes, fosforskābe, sēru krezols un sērūdeņradis. Parādot tumši brūns trekno šķidrums, nedaudz šķīst ūdenī, sērūdeņraža smaka. Tas ir arī piesārņojošu fenola, fosfora un cita piesārņojuma avots.

(4) priežu eļļa: tas ir 2 # Flotācijas eļļa, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas Terpēni alkohola galvenais komponents. Dzelteni brūns taukainai caurspīdīgs šķidrums, nešķīst ūdenī, ir netoksisks minerālu apstrādes aģentiem, bet ar Kolofonija aromāts, kas var izraisīt izmaiņas ūdens uztveres veiktspēju. Priežu eļļa ir putu aģents, tāpēc ir viegli radīt nepatīkamu putas.

(5) cianīds: ļoti toksiskas vielas, tās cilvēka ķermenī, kuņģa skābes pasākumā bija hidrolizē vērā ciānūdeņražskābe un bija aizrāvies ar vēderu, un pēc tam uz asinīm. Ciānūdeņražskābe asinīs var piesaistīt dzelzs jonus ar citohroma oksidāzes ražot augsta dzelzs oksidēšanās šūnu chromase acidase, tādējādi zaudējot iespēju pārraidīt skābekli, izraisot audu skābekļa trūkums var izraisīt saindēšanos. Tomēr var noņemt cianīds, self-purification ūdenī, tāpēc, ja šo rekvizītu var izmantot, lai pagarināt uzturēšanās laiku beneficiation notekūdeņu, sārņu ūdenskrātuve, izvades standarta var sasniegt.

(6) sulfīds: Normālos apstākļos, S, HS ūdenī ietekmēs veselību, ūdeņu skābā vidē radīt sērūdeņradis. Kad ūdens ūdeņraža sulfīda saturu vairāk nekā 0,5 mg/l, zivis ir toksiskās iedarbības un var būt informēti par smaku emisiju; Izšķērdētājs ūdens apstrāde atmosfēras sērūdeņradis ožas vārstu l0mg / m. Turklāt zemas koncentrācijas CS, gaistošu ūdens caur elpošanas un ādas vērā cilvēka organismā, ilgstoša iedarbība var izraisīt saindēšanās rezultātā neiroloģisku slimību Charcote (oglekļa dioksīda) oglekļa disulfīda histēriju.

Otrkārt, vispārīgo principu izšķērdētājs ūdens attīrīšanas augu koncentratora:

(1) būtu pilnīgi jāizmanto izbiru precizēšana un dabiskai attīrīšanai.

(2) ja dabiskā nokrišņu daudzums neatbilst emisiju prasībām, būtu jāizmanto, lai pievienotu flokulantu, ķīmiskas vai citas metodes.

(3) Ja vēlaties lietot ķīmiskajā apstrādē, ir lietderīgi izmantot farmācijas aģents. Ja ne lāci, atkarībā no piesārņojuma situācijas izmantošanu vairākas narkotikas, izšķērdētājs ūdens attīrīšanai, bet veida farmaceitisko nevajadzētu būt pārāk daudz.

(4) ķīmisko vielu izmantošanu būtu netoksisku, zems toksiskums, augstas efektivitātes vai gaismas piesārņojums, zemas cenas un viegli iegūt farmācijas. Biežāk lietotie koncentratora aģents izšķērdētājs ūdens attīrīšanai ir liepu.

(5) būtu jāanalizē un pētīja sastāva notekūdeņu, izmantot tās atšķirīgo raksturu, tāpēc ka atkritumu apstrādes atkritumiem, visaptveroša.