Mājas > Jaunumi > Saturs

Ievads un viesnīcu, ēdināšanas notekūdeņu apstrādes procesu

Jul 20, 2017

Ievads un viesnīcu, ēdināšanas notekūdeņu apstrādes procesu

Lūk, tāds pats kā "

Ir vairāki veidi, kā noteikt pārtikas produktu un dzērienu definīciju atkritumi: viens attiecas uz pārtikas un dzērienu rūpniecības un ēdamistaba un ražošanas atkritumu, atlieku un atkritumu, ir saprotams, ka restorānos, notekūdeņu apstrāde viesnīcas un citas pārtikas rūpniecības izmeši oil.潲 ūdens, tai skaitā ūdens rīsi, rīsu zupa, pārpalikumi, fishbone, kaulu atliekas, meloņu un tā tālāk. Saskaņā ar statistikas datiem, tikai vairāk nekā 100 lielus un vidēja lieluma pilsētas sabiedriskās ēdināšanas nozarē, ikdienas notekūdeņu apjoms ir tuvu 300 miljoni t, ja nav izskatījušas radīs lielu piesārņojuma.

Pirmkārt, īpašības pārtikas atkritumi

Galveno sastāvdaļu pārtikas un dzērienu atkritumi ir atlikušās pārtikas un ūdens, ciete, pārtikas šķiedru, dzīvnieku tauki un citas organiskās vielas kā galvenais komponents, kas ir ar augstu uzturvielu saturu, augstu ūdens saturu, notekūdeņu apstrāde augstu tauku un sāls, bojājas fermentētas smaka, ja tu savāc kopā ar atkritumu savākšanas, transportēšanas un apglabāšanas, nopietni ietekmē pilsētas vidi un dzīvojamo dzīvi, būs arī ietekmē galīgo apglabāšanu atkritumu vietējā ietekme. Turklāt pārtikas atkritumi satur daudz organisko vielu, tās uzturs ir visaptveroša un bagāti, tik ilgi, kamēr attiecīgi apstrādes tehnoloģiju, jūs varat veikt pārtikas un dzērienu atkritumi tiek pilnībā izmantot "resurss".

Otrkārt, pārtikas notekūdeņu apstrāde

Ir divi veidi, kā tikt galā ar pārtikas atkritumiem:

① ķīmiskās reakcijas, pievienojot ķīmisko vielu bioloģiskās sadalīšanās atkritumu ūdens lietošanas nozīmes notekūdeņu apstrāde un pēc tam aprok attieksmi. Šīs metodes priekšrocība ir vienkārša, efektīva, trūkums ir tas, ka liels skaits atkritumu noderīgu materiālu atkritumu materiālu atkritumi, un tas varētu radīt sekundāro piesārņojumu.

② pārtikas atkritumi

Ūdens cauri vairākiem ārstēšanas organisko mēslojumu lauksaimnieciskās ražošanas procesus. Šī metode ir nekaitīgs, samazināts, resursu orientēta pieeja atbilst trūkumu augstas apstrādes izmaksas, notekūdeņu apstrāde ilgu ražošanas ciklu, ekonomiskā efektivitāte nav acīmredzams. Šobrīd otrā metode tiek izmantota pārtikas un dzērienu notekūdeņu attīrīšanai. Pēc pārtikas notekūdeņu, ejams nepārtraukta šķidruma pirmajā atsaistot kolekcija. Par šķidrā daļa pirmo eļļas un ūdens atdalīšanas, atdalīšana atkritumeļļu pārstrādi, ūdeni un tad turpinājuma attieksme. Pārtikas un dzērienu notekūdeņu organisko vielu saturs ir augsts, kompostē nepārtraukta šķidruma atdalīšanas cieto daļu. Kompostēšanas produktus parasti izmanto kā organisko mēslojumu lauksaimnieciskās ražošanas.