Mājas > Jaunumi > Saturs

Izmantotas dzeramā ūdens kontroli krāsu un garšu ūdens rūpnieciskā alumīnija sulfāts

Rūpnieciskā alumīnija Sulfate(chemical formula Al2 (SO4) 3, ierakstiet 342.15), orthorhombic balta kristāliska pulvera veidā, blīvums 1,69 g/mL (25 ℃). Papīra ražošanas nozarē kā kolofonijs līmi, emulsijas vasks un citi savienojumi nogulsnētāja, notekūdeņu attīrīšana, kā flokulantu, bet arī putu ugunsdzēšamo aparātu, alauns, balta alumīnija izejvielu ražošanā naftas balināšanu, dezodorants, daži narkotiku izejvielu materiāli un tā tālāk. Bet arī mākslīgiem dārgakmeņiem un lielāku amonija alauns ražošanā.

Apmēram 50 % no kopējās izlaides alumīnija sulfāta ir pirmā liela papīra lietošana, otrais lielākais izmanto dzeramo ūdeni, rūpniecības ūdenī un rūpniecisko notekūdeņu apstrāde darīt flokulantu, veido aptuveni 40 % no kopējās produkcijas alumīnija sulfāta. Ja šāda veida ūdens pievieno alumīnija sulfāts, tā var ražot koloidāls alumīnija hidroksīda pārslas, kas var neadsorbējas un nogulsnes baktērijas, koloīdus un citas suspendētās vielas. To var kontrolēt krāsu un garšu ūdens dzeramā ūdens attīrīšanā.

Fizikālās īpašības

Izskats un raksturs: baltā kristāla, salds;

Šķīdība: šķīst ūdenī, nešķīst etanolā un tā tālāk.

Rūpniecības produkti ir pelēka, pārslains, granulveida vai masveida ar zemu dzelzs sāli ar gaiši zaļa, un sakarā ar zemo cenu dzelzs sāls tiek oksidēts un veido virszemes dzeltenas krāsas. Neapstrādāts produkts ir balta soda naudas sodu kristāliskā struktūra.

Viegli šķīst ūdenī, alumīnija sulfāts tīri sulfuric skābe nav izšķīdis (bet līdzāspastāvēšanas) sērskābes šķīduma un sērskābes izšķīdināti ūdenī, tā alumīnija sulfāts sērskābes šķīdība ir alumīnija sulfāts, šķīdība ūdens.

Ķīmiskās īpašības

Nav viegli laika un zaudēt kristāla ūdeni, relatīvi stabils, Apkure būs dehidrēti, augsta temperatūra būs sadala uz alumīnija oksīda un sēra oksīdu. Uzsildīts līdz 770 ℃ sāka iedalīt alumīnija oksīds, sēra trioksīds, sēra dioksīds un ūdens tvaiks. Šķīst ūdenī, skābi un sārmu, nešķīst etanolā. Šķīdums ir skābs. Hidrolīzes ražo alumīnija hidroksīda. Ūdens šķīdumā var vārīties uz ilgu laiku, lai izveidotu pamata alumīnija sulfāts. Non-toxic, putekļi var stimulēt acīm.

Alumīnija sulfāts ķīmiskā struktūra

Izmantota kā efektīvs crosslinking agent dzīvnieku izcelsmes līmes, un var uzlabot dzīvnieku izcelsmes līmes viskozitāti. Izmantots arī kā urīnviela konservēšanas aģentu konservēšanas aģentu, 20 % ūdens šķīdumā konservēšanas ātrāk.

Papīra rūpniecība kā kolofonijs līmi, emulsijas vasks un citi savienojumi nogulsnētāja, notekūdeņu attīrīšanas, kā flokulantu, bet arī par putu ugunsdzēšamo aparātu, alauns, balta alumīnija izejvielu ražošanā naftas balināšanu, dezodorants, dažas narkotikas izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli un tā tālāk. Bet arī mākslīgiem dārgakmeņiem un lielāku amonija alauns ražošanā. Var izmantot ūdens apstrādes flokulantu arsēna saturs ne vairāk kā 5mg/kg produkta.

1. papīra rūpniecība, kas izmanto papīra sizing pārstāve palielināt papīra ūdens necaurlaidība;

2. izšķīdināts ūdenī var veikt ūdens nelielu daļiņu un saīsinātie vērā pārslu lieli dabas daļiņām, un tādējādi izņemt no ūdens, tā tiek izmantota kā ūdens un notekūdeņu koagulantus;

3. izmanto kā dūmakainajām ūdens attīrīšanas, izmanto arī kā nogulsnētāja, nosakot aģents, pildvielas un tā tālāk. Izmanto kosmētikā kā pretsviedru kosmētikas izejvielu (savelkoša);

4. ugunsdrošības nozares ar cepamais sodas, putošana aģents, kas sastāv no putu ugunsdzēšanas aģentu;

5. analīzes reaģentus, mordant sauļošanās līdzeklis, naftas decolorizer, koksnes konservantu;

6. albumīna pasterizācijas stabilizators (tai skaitā šķidrs, vai saldēts visu olu olbaltumvielas vai olu dzeltenumu);

7. var izmantot kā izejvielu ražošanai no mākslīgiem dārgakmeņiem un lielāku amonija alauns, citu aluminātiem;

8. ar degvielas nozari, chrome dzeltens un ezera krāsvielu ražošanā kā nogulsnētāja, vienlaikus nosakot lomu un piepildīšanas aģenti.