Mājas > Jaunumi > Saturs

Rūpnieciskā alumīnija sulfāts nozīmi un lietošanu

Nov 01, 2017

Viegli šķīst ūdenī, alumīnija sulfāts tīri sulfuric skābe nav izšķīdis (bet līdzāspastāvēšanas) sērskābes šķīduma un sērskābes izšķīdināti ūdenī, tā alumīnija sulfāts sērskābes šķīdība ir alumīnija sulfāts, šķīdība ūdens.

Pie istabas temperatūrai nokrišņi 18 kristāla ūdens molekulas satur, 18 ūdens alumīnija sulfāts, rūpnieciskā ražošana, vairāk nekā 18 alumīnija sulfāta ūdenī. Kas satur bezūdens alumīnija sulfāts 51.3 %, pat tad, ja 100 ℃ būs ne autolysis (sava kristāla ūdenī šķīstošais).

Nav viegli laika un zaudēt kristāla ūdeni, relatīvi stabils, Apkure būs dehidrēti, augsta temperatūra būs sadala uz alumīnija oksīda un sēra oksīdu. Uzsildīts līdz 770 ℃ sāka iedalīt alumīnija oksīds, sēra trioksīds, sēra dioksīds un ūdens tvaiks. Šķīst ūdenī, skābi un sārmu, nešķīst etanolā. Šķīdums ir skābs. Hidrolīzes ražo alumīnija hidroksīda. Ūdens šķīdumā var vārīties uz ilgu laiku, lai izveidotu pamata alumīnija sulfāts. Rūpniecības produkti ir pelēka, pārslains, granulveida vai masveida ar zemu dzelzs sāls un gaiši zaļa, un sakarā ar zemo cenu dzelzs sāls tiek oksidēts un veido atstājot dzeltenas virsmas. Neapstrādāts produkts ir balta soda naudas sodu kristāliskā struktūra. Non-toxic, putekļi var stimulēt acīm.

Nozīme un izmantošana

Papīra rūpniecība kā kolofonijs līmi, emulsijas vasks un citi savienojumi nogulsnētāja, notekūdeņu attīrīšanas, kā flokulantu, bet arī par putu ugunsdzēšamo aparātu, alauns, balta alumīnija izejvielu ražošanā naftas balināšanu, dezodorants, dažas narkotikas izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli un tā tālāk. Bet arī mākslīgiem dārgakmeņiem un lielāku amonija alauns ražošanā. Var izmantot ūdens apstrādes flokulantu arsēna saturs ne vairāk kā 5mg/kg produkta.

1. papīra rūpniecība, kas izmanto papīra sizing pārstāve palielināt papīra ūdens necaurlaidība;

2. izšķīdināts ūdenī var veikt ūdens nelielu daļiņu un saīsinātie vērā pārslu lieli dabas daļiņām, un tādējādi izņemt no ūdens, tā tiek izmantota kā ūdens un notekūdeņu koagulantus;

3. izmanto kā dūmakainajām ūdens attīrīšanas, izmanto arī kā nogulsnētāja, nosakot aģents, pildvielas un tā tālāk. Izmanto kosmētikā kā pretsviedru kosmētikas izejvielu (savelkoša);

4. ugunsdrošības nozares ar cepamais sodas, putošana aģents, kas sastāv no putu ugunsdzēšanas aģentu;

5. analīzes reaģentus, mordant sauļošanās līdzeklis, naftas decolorizer, koksnes konservantu;

6. albumīna pasterizācijas stabilizators (tai skaitā šķidrs, vai saldēts visu olu olbaltumvielas vai olu dzeltenumu);

7. var izmantot kā izejvielu ražošanai no mākslīgiem dārgakmeņiem un lielāku amonija alauns, citu aluminātiem;

8. ar degvielas nozari, chrome dzeltens un ezera krāsvielu ražošanā kā nogulsnētāja, vienlaikus nosakot lomu un piepildīšanas aģenti.

Apstrādes un glabāšanas

Operāciju piezīmes: slēgts darbību vietējās izplūdes. Stingri ievērot ekspluatācijas procedūras ir īpaši apmācīti operatori. Ir ieteicams, ka operators filtra tilpnes putekļu masku valkāt, ķīmisko aizsargbrillēm nēsāt, valkāt toksisko vielu, un valkā gumijas cimdus. Izvairieties no putekļiem. Izvairieties no saskares ar antioksidants. Iekraušanas un izkraušanas, lai nebojātu iepakojumu apstrādes gaismā. Aprīkots ar noplūdes avārijas attīrīšanas iekārtās. Tukšu konteineru var būt kaitīgas atliekas.

Uzglabāšanas noteikumi: Veikala noliktavā atdzist, ventilējami. Prom no uguns siltumu. Būtu saglabāti atsevišķi ar antioksidants, izvairītos no jauktas uzglabāšanas. Krātuves apgabals jāaprīko ar piemērotiem materiāliem jāsatur noplūdes.