Mājas > Jaunumi > Saturs

Rūpnieciskā alumīnija sulfāts var būt iemesls notekūdeņu novadīšanu

Lomu no rūpnieciskā alumīnija sulfāts daudz, tas var būt papildus fosfora, Xiao Bian visiem ieviest iemesliem.

Rūpnieciskā alumīnija sulfāts notekūdeņu fosfora noņemšanu, kas sakarā ar saviem skāba, un skāba aģenti ar notekūdeņu PH vērtība var izmantot un turpināt hidrolīzes. Carboxyl group ir izveidota, lai veidotu policiklisko carboxyl komplekss, kas reaģē ar ortofosfātā ūdenī, lai ražotu fosfāta nogulsnes fosfora noņemšanas efekta sasniegšanai.

Fosfora notekūdeņos var iedalīt trīs veidu ortofosfātā, daļēju fosfora un organisko fosfora. Pozitīva fosfora viegli ir reaģējusi ar kaļķi, rūpnieciskā alumīnija sulfāts un tā tālāk, lai ražotu fosfātu nogulsnē. Tādēļ, izvedot ķīmiskie fosfora no notekūdeņu, tas faktiski noņemts tikai ūdenī. Kaut daļēju fosfora un organisko fosfora nav viegli mest pie malas ar ūdeni, nevis ar coagulant reakciju ražot nogulumi. Šajā sakarā notekūdeņu attīrīšanas bioķīmisko ceļu caur mikrobu adsorbcija, degradāciju, konversijas izmantošana būs daļējs fosfora, organisko fosfora tiek pārvērsta ortofosfātā fosfora noņemšanas mērķa sasniegšanai.

Fosfora piesārņojuma ar notekūdeņiem, mēs izmantosim rūpnieciskā alumīnija sulfāts veikt fosfora izcelšana, lai sasniegtu labāku ārstēšanas rezultātus un saglabāt pārstrādes izmaksas.

Rūpnieciskā alumīnija sulfāts noteiktu temperatūru, lai spēlētu tā maksimālu labumu visiem runāt par šādu:

Tika konstatēts, kad temperatūra ir zemāka par 5 ° C, PAC hidrolīzes ātrums ir lēns, un tā molekulārā struktūra mainās no aktīvā stāvoklī uz stacionāro vai neaktīvā stāvoklī. Ja temperatūra ir 5 20 ℃, struktūra rūpnieciskā alumīnija sulfāts ir visstabilākā molekulas, sevišķi no apmēram 20 ℃ ūdens temperatūru, var veikt PAC strauju hidrolīzes un temperatūra-5 ℃, molekulārā struktūra ar lēnu pārtraukt darbību, hidrolīzes ātrums palēninājās, un reakcijas ātrums, piesārņojošo vielu koncentrācija ūdens arī ir lēns, tas ir grūti, lai veidlapas alauns. Turklāt ūdens temperatūra ir pārāk zema palielinās ūdens viskozitāte, flokulācija reakcija notiek lēni, sedimentācijas ietekme tiek vājināta, grūtāk saduras ar otru, kohēzijas, alauns daļiņas smalku pārslu.

Aukstā ziemas ziemeļos, var izvēlēties pievienoties aptieka pie apmēram 10 vai apmēram 3 pm. Ja temperatūra ir pārāk augsta, PAC hidrolīzes ātrumu un ūdens piesārņojuma reakcijas ātrums ir pārāk strauji pieauga modificētajai mazākus, spēcīga mitrināšanu, dūņu mitruma satura veidošanos, dūņu apstrādes izmaksas. Var būt arī rūpnieciskā alumīnija sulfāts, augsttemperatūras inaktivācijas nav nozīme var būt tās polimēru flokulācija. Tādēļ, izmantojot rūpnieciskā alumīnija sulfāts, var kontrolēt ūdens temperatūra virs 5 ℃, vēlams temperatūrā 20 ℃ -50 ℃, t.i., saskaņā ar normālu temperatūru, augstāku temperatūru, intensīvāka Brauna kustības, ātrāku reakcijas ātrumu.