Mājas > Jaunumi > Saturs

Cik daudz tu zini par izšķērdētājs ķīmiskā ūdens apstrāde?

Aug 15, 2017

Cik daudz tu zini par izšķērdētājs ķīmiskā ūdens apstrāde?

Ķīmiskā notekūdeņu, kas attiecas uz ražošanas notekūdeņu ražošanas ķīmiskie produkti, piemēram, etilēna, polietilēna, gumijas, poliestera, metanola, etilēnglikols, eļļas tvertnes jomā, gaisa atdalīšanu staciju un citas eļļas ražošanas procesā notekūdeņu bioķīmiskās ārstēšanu, vispārējo var sasniegt valsts sekundārās emisijas standartus, ir ūdens resursu trūkumu vajadzību atbilst emisijas standartiem ūdens un tad tālāk pēc apstrādes prasībām rūpniecības papildināšanu un atkārtotu izmantošanu.

Ķīmisko augu kā lielam ūdens lietotāji, gada svaiga ūdens patēriņš parasti ir miljoniem kubikmetru ūdens pārstrādes līmenis ir zems, savukārt kanalizācijas no miljoniem kubikmetru, ne tikai daudz ūdens resursiem, bet arī radīt vides piesārņojumu, Izšķērdētājs ūdens attīrīšanas un ūdens resursu trūkums ir apdraudēja šīs liels rūpniecības ūdens lietotāju ražošanas. Lai uzturētu uzņēmumu ilgtspējīgu attīstību un samazinātu ūdens resursu izšķiešana, samazinātu ražošanas izmaksas un uzlabot uzņēmumu ekonomiskos un sociālos ieguvumus. Nepieciešams dziļi attieksmi pret ķīmisku notekūdeņu (trīs ārstēšana), cirkulējošo ūdeni vai varas atsāļošanas ūdens papildināšanas, kā panākt notekūdeņu atkārtotu izmantošanu.

Kā ūdens galvenokārt suspendēto daļiņu un smalkas vilnas šķiedras piemaisījumu, mehāniski filtrējot principa izmantošanu, izmantojot mikroporaina filtrēšanas tehnoloģiju, lai atbrīvotos no piemaisījumiem. PLC vai laika releja vadības filtra iekārtas darba apstākļus, lai sasniegtu automātisku backwashing, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas automatizēta darbība, lai uzlabotu sūkni, lai nodrošinātu nepieciešamo ūdens galvu ūdenī tieši ražošanas sistēmas.

Ķīmiskā notekūdeņu raksturojums, analīze:

1 notekūdeņu ķīmiskais sastāvs ir komplekss, reakcija materiāls bieži vien šķīdinātāju līdzīgas vielas vai gredzenveida struktūru pagalmu, paaugstinot grūtības izšķērdētājs ūdens attīrīšana;

2 notekūdeņu ir liels skaits piesārņotājiem, galvenokārt tādēļ, ka nepilnīga reakcija izejvielas un izejvielu vai ražošanas, izmantojot šķīdinātājus, kas izraisīja lielu skaitu.

3. toksiskām un bīstamām vielām, smalku ķīmisko atkritumu ūdens daudziem organiskajiem piesārņotājiem ir toksiski un kaitīgu mikroorganismu, piemēram, halogēnu savienojumus, nitrosavienojumu, izšķērdētājs ūdens attīrīšanai ar lomu dezinfekcijas disperģētāju vielu vai virsmaktīvās vielas;

4, bioloģiski noārdāmo vielu vairāk, nekā C zemas, bioloģiski nabadzīgajiem; B

Notekūdeņu īpašības

Ķīmisko produktu ražošanas procesā saražoto notekūdeņu raksturojas ar augstu izvades, augsts toksiskums, augstu organisko vielu koncentrācija, augstu sāls saturu, augsta krāsu un augstu ugunsizturīgo materiālu savienojumu saturs un ārstēšana ir grūti, taču notekūdeņi satur arī daudz resursu pieejamības nodrošināšana un membrānu tehnoloģijas kā augsto tehnoloģiju jomā ķīmiskās ražošanas un pārstrādes, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas enerģijas taupīšanas un tīrākas ražošanas un tik svarīga loma.