Mājas > Jaunumi > Saturs

Ģenerālis šķidrums alumīnija sulfāta vai vairāk maz dzelzs piemaisījumi

Jul 07, 2017

Šķidrums alumīnija sulfāts nokrišņu metodi dzelzs noņemšanas

Vispārējās šķidrums alumīnija sulfāta vai nedaudz vairāk dzelzs piemaisījumi, lai ļautu to demonstrēt savu spēku izmantošanu, ir jānodrošina, lai tās tīrību, un ir vairāki veidi, kā noņemt dzelzs, nokrišņu metode ir viena no šīm darbībām, lai ieviestu.

1. alumīnija oksīds un dzelzs noteikšanas metode: alumīnija oksīda satura noteikšanu, izmantojot netiešo kompleksometriskās titrēšanu. Noteiktos apstākļos tika pievienota EDTA šķīduma pārākumu un atlikušo EDTA bija titrē ar svina nitrāta kā indikators. KF risinājums bija selektīvi izņem no kompleksā alumīnija jonu un titrē ar svina nitrāta noņemts no EDTA, var izmērīt alumīnija oksīda saturu (gΠL) struktūrvienībai teica.

2 šķidrums alumīnija sulfāts sagatavošana: atkritumu izskalošanās boksītu, kas iegūti ar skābes šķīdumu pēc atšķaidīšanas sērskābi, flokulācija, nogulsnēšanās, koriģēt pH vērtība 310 ~ 315 vai tā, paraugu ņemšanu, analīzi un alumīnija oksīds dzelzs saturu ( Masas frakcija), 100158 g/L, dzelzs 011080 % alumīnija oksīda koncentrāciju.

3. organiskie nogulsnētāja nokrišņu dzelzs noņemšanas:

Cieto organisko nogulsnes A 40 g izturējās pret atsāļoti ūdens 40 % šķīduma masas. Šķidrā nogulsnētāja tika pievienota zināma šķidrums alumīnija sulfāts alumīnija sulfāts šķidruma apjomu atbilstoši, un maisījums tika filtrēti uzreiz pēc 110 stundas maisot, lai novērtētu alumīnija oksīda saturu un dzelzs saturu.

Ceru, ka iepriekšminēto saturu var palīdzēt jums, ja vēlaties uzzināt vairāk par zināšanu šķidrums alumīnija sulfāts, lūdzu, turpināt pievērst uzmanību uz mūsu mājas lapā, un mēs priecājamies par jaunajām un vecajām klienti nāk iegādāties mūsu produktus.