Mājas > Jaunumi > Saturs

Faktori, kas ietekmē koagulācija rezultātā šķidrums alumīnija sulfāts

Oct 26, 2017

Faktori, kas ietekmē koagulācija rezultātā šķidrums alumīnija sulfāts

Šķidrums alumīnija sulfāts, zināmos apstākļos var būt koagulācija, iedarbojoties koagulācija, kādi faktori ietekmē? Paskatieties uz to

Parasti tiek uzskatīts, ka šķidrums alumīnija sulfāts koagulācija ietekmējošie faktori ir ūdens temperatūra, suspendēto cieto daļiņu koncentrācija ūdenī, pH vērtība, coagulant devu un tā tālāk. Ūdens temperatūra ir pārāk zema, koloidāls Brauna kustības palēninās, mitrināšanu, palielinājās, coagulant hidrolīze ir lēni, tāpēc ūdens temperatūra parasti ir 20 ~ 30 ℃, ir lietderīgi. Eksperimenta nosacījumus ūdens temperatūra 25 ~ 30 ℃, atbilstoši vispiemērotākais temperatūras prasībām. Kaut arī ūdenī suspendēto daļiņu koncentrācija ir zema, daļiņu sadursmes ātrums ievērojami samazināts, koagulācija efekts ir zema; taču koncentrācija ir augsta, nepieciešamo koagulācija devas palielina. pH vērtību ietekmē piesārņotāju īpašības klātbūtnes un virsmu, bet ietekmē arī hidrolīzes līdzsvaru koagulantu un morfoloģiju un ražojuma pastāvēšanas laiku. Notekūdeņi satur augstu bikarbonāta sārmainība, pH ir noteiktas izlīdzinošo efektu.

Rezultāti liecina, ka vāji sārmains infiltrātu var sasniegt labāk eksperimenta rezultātus bez skābi un sārmu regulu. Šķidrums alumīnija sulfāta devas ir saistīts ar tipu un koncentrāciju microparticles ūdenī un ir saistīta arī ar dažādu šķidrums alumīnija sulfāts, dozēšanas metodi un vidējā stāvoklī.

Šeit, es uzskatu, ka mums ir šķidra alumīnija sulfāts ir vispārēja izpratne, bāra