Mājas > Jaunumi > Saturs

Krāsošanas notekūdeņu apstrāde notekūdeņu dzelteno cēloņi

Krāsošanai dzeltenā notekūdeņu apstrāde notekūdeņu rada

Krāsošanas un drukāšanas rūpniecības notekūdeņu apstrāde, ja notekūdeņu pēc bioķīmiskās attīrīšanas, dozēšanas dzelzs sulfāts un šķidro kodīgo nātriju, kāpēc ārstēšanu pēc ūdens krāsa ir gaiši dzeltens, tas? Kā šī parādība ir parasti kādu iemeslu dēļ notekūdeņu apstrāde, kāda metode būtu jāizmanto, lai tiktu galā ar to? Turpmākā analīze ar jums par drukāšanu un notekūdeņu apstrāde pēc dzeltenās iemesls krāsošana.

Attieksmi pret krāsošanas notekūdeņu, dzelzs sulfāts

Drukāšana un krāsošanas notekūdeņu ir kopējā organisko vielu saturu, krāsu dziļumu, sārma un tā tālāk. Ja tas tiek apstrādāts ar dzelzs sulfāts un šķidro metālu būs dzeltena, pēc tam pastāv divas iespējas, kādas drukas un krāsošanas notekūdeņu nav izgulsnē daži neorganisko metālu joniem, otrais ir krāsu organiskās vielas; notekūdeņu apstrāde neorganisko metālu joniem izņemšanas var izmantot, lai koriģētu sārmu, pievienojot nātrija sulfīda un citu neorganisko metālu joniem nokrišņu. Ja drukāšana un krāsošanas notekūdeņu organiskās vielas padara parādās bāli dzeltena krāsa, ir jāapsver papildu oksidācijas vai adsorbcija.

Sākotnējās krāsas notekūdeņu ir dzeltenā krāsā, ar dzelzs dzelzs pēc krāsas izbalēšanu, tad iemesli dzeltena rašanos var būt arī sava veida anti-krāsu parādības un lietošanas un dažu reaktīvs krāsvielu, kas attiecas uz priekšu, lai redzētu krāsu noņemšanas , kam seko un sākotnējais atkritumu ūdens līdzīgā krāsā, tāpēc lielāko daļu krāsošana un iespiešanas notekūdeņu apstrādes process būs bioķīmisko attieksmi.

Nesenā sazinieties ar krāsošanas iekārtas notekūdeņu atkrāsošana, izmantot dzelzs, nātrija hidroksīdu un poly alumīnija hlorīda, pēc ārstēšanas daļa sarkanās vai netiek noņemts, PH vērtība 8, kāpēc nevar noņemt sarkano daļu, notekūdeņu apstrāde vai apsveriet citas narkotikas Nomaiņa? Šeit mēs esam veikuši, pamatojoties uz problēmas analīzi.

Dzelzs sulfāts dozēšanas metodi un PH vērtība

Izmantot dzelzs sulfāta uz sarkano, zaļo notekūdeņu apstrādes efekts būs sliktāk, bet tik ilgi, kamēr atbilstošu reakciju nosacījumiem var vispār samazināt emisiju standartiem, krāsu. Šajā gadījumā izdara šādus ieteikumus:

1, nātrija hidroksīdu pievieno priekšā, aizmugurē, kā arī dzelzs dzelzs, kā arī metāla pēc PH palika pie 9, vai arī tā. Pēc tam, kad pievienojot nātrija hidroksīdu, pH var sasniegt vairāk nekā 12, spēcīga sārmu apstākļos var iznīcināt daļu krāsu grupas, grūti tikt galā ar krāsainu grupām par viegli tikt galā ar krāsainu grupas molekulāro struktūru. notekūdeņu apstrāde un sākumu ar melno metālu PH reakcija būs 11 vai Tātad, krāsainā metāla PH vērtības 11 vai vairāk atkrāsošana efekts būs labāk nekā pH 8 vai tā, it īpaši daļas grūti tikt galā ar krāsainu grupas s.

2, nātrija hidroksīda uz kaļķa, vienlaikus samazinot izmaksas par farmaceitisko ir arī uzlabot ārstēšanas efektu ietekmi.