Mājas > Jaunumi > Saturs

Krāsošanas izšķērdētājs ūdens apstrāde notekūdeņu dzelteno cēloņi

Oct 20, 2017

Krāsošanas un drukāšanas nozares izšķērdētājs ūdens attīrīšanai, ja pēc bioķīmiskās attīrīšanas notekūdeņu, dzelzs sulfāts un šķidro kodīgo nātriju, kāpēc pēc krāsu ūdens attīrīšanā ir bāli dzeltenā krāsā? Tāpat kā šī parādība ir vispār kādu iemeslu dēļ, kāda metode būtu jāizmanto, lai tiktu galā ar to? Turpmākā analīze ar jums par drukāšanu un krāsošanas izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana pēc dzeltenās iemesls.

Attieksmi pret krāsošanas notekūdeņu, dzelzs sulfāts

Drukāšana un krāsošanas notekūdeņu ir kopējā organisko vielu saturu, krāsu dziļumu, sārma un tā tālāk. Ja tas tiek apstrādāts ar dzelzs sulfāts un šķidro sārmu, pēc tam, kad tur būs dzeltens tur ir divas iespējas, kādas drukas un krāsošanas notekūdeņu nav izgulsnē daži neorganisko metālu joniem, otrais ir krāsu organiskās vielas; Neorganisko metālu joniem izņemšanas var izmantot, lai koriģētu sārmu, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas pievienojot nātrija sulfīda un tā tālāk, lai izgulsnētu neorganisko metālu joniem. Ja drukāšana un krāsošanas notekūdeņu organiskās vielas padara parādās bāli dzeltena krāsa, ir jāapsver papildu oksidācijas vai adsorbcija.

Sākotnējās krāsas notekūdeņu ir dzeltenā krāsā, ar dzelzs dzelzs pēc krāsas izbalēšanu, tad iemesli dzeltena rašanos var būt arī sava veida anti-krāsu parādības un lietošanas un dažu reaktīvs krāsvielu, kas attiecas uz priekšu, lai redzētu krāsu noņemšanas , kam seko un sākotnējais atkritumu ūdens līdzīgā krāsā, tāpēc lielāko daļu krāsošana un iespiešanas izšķērdētājs ūdens attīrīšanas process būs bioķīmisko attieksmi.

Nesenā sazinieties ar krāsošanas iekārtas notekūdeņu atkrāsošana, izmantot dzelzs, nātrija hidroksīdu un poly alumīnija hlorīda, pēc ārstēšanas daļa sarkanās vai netiek noņemts, 8, kāpēc nevar noņemt sarkano daļu izšķērdētājs ūdens apstrādes PH vērtība , vai apsvērt citas narkotikas Nomaiņa? Šeit mēs esam veikuši, pamatojoties uz problēmas analīzi.

Dzelzs sulfāts dozēšanas metodi un PH vērtība

Izmantot dzelzs sulfāta uz sarkano, zaļo izšķērdētājs ūdens attīrīšanas efekts būs sliktāk, bet tik ilgi, kamēr atbilstošu reakciju nosacījumiem var vispār samazināt emisiju standartiem, krāsu. Šajā gadījumā izdara šādus ieteikumus:

1, nātrija hidroksīdu pievieno priekšpusē, atpakaļ, kā arī dzelzs, plus pievienotās pēc PH palika pie 9, vai arī tā. Pēc tam, kad pievienojot nātrija hidroksīdu, pH var sasniegt vairāk nekā 12, zem spēcīga sārmu apstākļos var iznīcināt kādu krāsainu grupām, grūti tikt galā ar krāsainu grupām par viegli tikt galā ar krāsainu grupas molekulāro struktūru. Sākumā ar melno metālu PH reakcija būs 11 vai Tātad, krāsainā metāla PH vērtības 11 vai vairāk atkrāsošana efekts būs labāk nekā pH 8, vai arī tā izšķērdētājs ūdens attīrīšanas īpaši daļai grūti tikt galā ar krāsainu grupām .

2, nātrija hidroksīda uz kaļķa, vienlaikus samazinot izmaksas par farmaceitisko ir arī uzlabot ārstēšanas efektu ietekmi.