Mājas > Jaunumi > Saturs

Kopīgas metodes bioloģisko notekūdeņu apstrāde

Kopīgas metodes bioloģisko notekūdeņu apstrāde

Galvenās metodes, kas nodarbojas ar augstas koncentrācijas ugunsizturīgo materiālu bioloģiskā notekūdeņu ir ķīmiskie oksidācijas, ieguve, adsorbcija, sadedzināšanas, katalītiskā oksidācija, bioķīmiskā metode, kas ir visvairāk nobriedis tehnoloģija ir visvairāk nobriedis bioķīmisko metodi, bioķīmisko sakarā ar vienkāršu iekārtu, spējas, zemas ekspluatācijas izmaksas, visplašāk izmantota notekūdeņu apstrādei.

Notekūdeņu apstrādes projektā, lielākā daļa no tradicionālajiem bioķīmiskos procesus, piemēram, A / O metodi, A2 / O metodi vai procesa uzlabošanu. Notekūdeņu dūņu bioķīmisko procesu ir visbiežāk izmanto bioloģiskās notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas metodēm. Aktīvo dūņu īpašās virsmas laukums, augsta aktivitāte, labas masveida pārsūtīšana ir visefektīvākā mākslīgās bioloģiskā apstrāde.

Bioloģiskās notekūdeņu apstrāde - fizisko likumu:

Notekūdeņu apstrādes metodes izvēle ir atkarīga no dabas, sastāvu, stāvokli un ūdens kvalitātes prasības notekūdeņu piesārņojošo vielu. Vispārējās notekūdeņu apstrādes metodes var iedalīt fizisko, ķīmisko and un bioloģiko likumu trīs kategorijās.

Fizisko darbību risināt, atdalīšanas un reģenerācijas notekūdeņu piesārņojošo vielu izmantošanu. Piemēram izmantojot nokrišņu veids, kā novērst suspendēto ūdeni, salīdzinot ar blīvumu vairāk nekā 1, tajā pašā laikā piedziņu no šīm daļiņām; flotācijas (vai peldēt) var noņemt pilienu eļļas emulsijas vai relatīvais blīvums gandrīz 1 apturēšanu; Daļiņas; iztvaicēšanas metode koncentrācija attīrītajā notekūdenī negaistošu izejvielu.

Bioloģiskās notekūdeņu apstrāde - ķīmiskā metode:

Ķīmiskās reakcijas vai izmantošanu atgūt šķīstošo atkritumi vai koloīdu vielu fizikālās un ķīmiskās reakcijas piemēram, neitralizācijas metodi neitralizācijai skābā vai sārmainā notekūdeņi; Ekstrakciju divas šķīstošās atkritumu posmus ar dažādiem "izplatīšana", fenoli, smago metālu reģenerācija šķīdība un tā tālāk; Redox metode, kuru izmanto notekūdeņu noņemšana no reducējošām vai piesārņojošām vielām, oksidējot iznīcināt dabas patogēniem, ūdenī organismā.

Bioloģiskās notekūdeņu apstrāde - bioloģisko metodi:

Organiskās vielas notekūdeņos mikroorganismu bioķīmiskās darbības atspoguļojums. Piemēram, bioloģisko filtrācijas un dūņu process, ko izmanto, lai risinātu sadzīves notekūdeņus, vai bioloģiskā notekūdeņu bioloģiskās ražošanas nozīmes pārveidošanai neorganiskie sāļi un attīra.

Notekūdeņu apstrāde ir sarežģītu projektu, ārstēšanas metožu izvēlei jābalstās uz ūdens kvalitāte un notekūdeņu daudzumu, ūdenim vai arī ūdenim, apsvērt iespēju izmantot emisiju izmantošanu. Bet arī apsvērt attīrīšanu notekūdeņu dūņas, atlieku izmantošanu un iespējamo sekundārā piesārņojuma problēmas, kā arī flocculants piedziņu. Bieži vien ir grūti izmantot metodi var sasniegt labu efektu. Kāda veida notekūdeņu lieto, lai ārstētu to, pirmkārt, ir balstīta uz ūdens kvalitāti un ūdens no notekūdeņu, ūdens pieprasījums, kad ūdens tiek novadīts, ekonomiskā vērtība atkritumu reģenerācijas īpašības, ārstēšanas metodes, un tad caur th e izmeklēšanas un pētījumi, atkritumu ūdens novadīšanas mērķiem, reģionāliem nosacījumiem un tehniskās iespējas.