Mājas > Jaunumi > Saturs

Pārklājums titāna dioksīda keramikas rūpniecībā būtu lielāks pieteikumu telpu

Sep 08, 2017

Astoņus elementus keramikas ražošanas ļoti pazīstams. K2O, Na2O, CaO, MgO, $literal, SiO2 un $literal TiO2. Pirmie seši elementi mūsu lietošanai, saskaņā ar dažādu produktu prasībām, formulējot dažādi formulējumi. Pēc tam divi krājumi, kā krāsas elementiem, daudzos gadījumos mēs negribam redzēt izejvielās. Dzelzs elements Lieki piebilst, ka mēs pat ražošanas procesā noteikt dzelzs noņemšanas process vājināt tās krāsojumu iedarbību. Titāna elementā pamata izejvielas, ir grūti noņemt, daudzos gadījumos cilvēki izejvielu titāna bezpalīdzīgs. Tātad, mēs varam saprast, patiesībā titāna ir ne, jo, mūsuprāt, nav nozīmes.

Pastāv trīs veidu titāna dioksīds, proti, plāksnes titāna rūdas, anatāza un rutila. Lai gan keramikas ražošanas atziņas, mēs domājam, ka tas ir elementu krāsošana, faktiski pēc būtības, titāna dioksīda ir dabas produkcijas lielākā daļa balto minerālu. Nosaukums titāna dioksīda norāda tās īpašība ir balts. Un kāpēc titāna dioksīda keramikas ražošanā tiek uzskatīta par krāsošana elements, nelabvēlīga ražošanu, galvenokārt tāpēc, ka titāna dioksīda pēc 800 ℃, kristālisks pārveides rašanās iemesls kļūt par kristāla ar krāsu, tādējādi krāsošana. Mūsu keramikas ražošanā, temperatūra bieži vien ir tikpat augsts kā 1000 ℃, tāpēc daudzās nozarēs veiktspējas lielisks titāna dioksīda keramikas rūpniecībā ir kļuvis negatīvs faktors.

Pēdējos gados keramikas ražošanas procesa laikā, sākumā keramikas izejvielu dzelzs un titāna elementiem būtībā ir jāveic piesardzības pasākumi, lai novērstu krāsošana. Taču lēnām sāka parādīties dažas izmaiņas, atsevišķus keramikas uzņēmumus ražot izejvielas, vajadzēja sākt ar dzelzs un titāna relax augu standarts dažiem produktiem. piemēram, Laukšpats dzelzs saturu no 0,15 % pastiprināšanas 0.2 ~ 0,4 % un titāna saturu 0,2 0,1 % palielinājumu ~ 0,3 % robežās. Galvenais apsvērums ir tas, ka dzelzs un titāna var reaģēt, ražo krāsu savienojumi, kuri atbilst dažiem produktiem.

Turklāt autors uzskata, ka keramikas rūpniecībā, titāna dioksīda būtu lielāks pieteikumu telpu, lai cilvēkus uzņemties iniciatīvu, lai izmantot titāna, nevis titāna. Tas ir titāna dioksīda produkti atbilst pašnodarbinātām tīrīšanas līdzekļiem ražojuma. Kā norāda nosaukums, saprātīgā procesā, keramikas izstrādājumu virsmas slānis titāna dioksīda plēves sagatavošana pašattīrīšanās efekts, ļoti piemērota ārējām sienām un vannas istabu keramikas izstrādājumu var ražot keramikas izstrādājumi.

Šī pašattīrīšanās princips slēpjas nano līmeņa anatāza titāna dioksīda saules nozīmi loma, ūdens molekulas var sadala ūdeņraža atomi un skābekļa atomiem, bet neatkarīga skābekļa atomu pastāvēšanu ir spēcīga spēja oksidēt lai novērstu netīrumu traipus izstrādājuma virsmas. Tas ir līdzīgi kā pazīstamā veļas pulveri, veļas pulveris bez traipiem lomu tieši ietverto NaClO ūdeni sadala uz NaCl un o atomiem un skābekļa atomi var noņemt traipus. Tā oksidēšanās spējas, vairāk nekā 10 minūšu mazgāšanas procesu pēc tautas rokās būs bālgans.

Tā kā stikla izstrādājumu ļoti agri ir izmantots tīrs produkts. Japānā 2000 gadus vai tik dažviet ar tiesu saistītu produktu atsauksmes ir labas. Tās ražošanas procesu, galvenokārt vēlu ražošanā stikla izstrādājumu ražošanas līnijas 600 ℃ zem reģionā, Sol izsmidzināšanas procesā iekārtu uzstādīšanu. Nanometru pakāpes titāna dioksīda Sol ir jāapsmidzina ar stikla produktu, Sol ir izkusis augstā temperatūrā un balto Titānija filma ir izsmidzina uz stikla. Pastāv arī daudzi šādi pētījumi Ķīnā, 5 ~ 50nm pakāpes titāna dioksīda filmu slānis ir sagatavojusi Shenzhen universitātē un Zhejiang University 450 ~ 550℃, kam ir ievērojama ietekme. Sol, saprātīgu dopinga, piemēram, SiO2 dopinga un retzemju jonu leģētu, sagatavošana efekts ir labāk.

Pie pašreizējā, keramikas produkti aizņem lielu apdare tirgū. Keramikas izstrādājumu, tagad paļauties uz kvalitāti un virsmas estētisku efektu ieskaidrot patērētājiem, domāt, ka nākotnē agri piegādi no konkrētu funkcionālu keramikas sekas arī aizņems tirgū. un titāna dioksīda pārklājumu tehnoloģija, ir vērts mūsu cerības.