Mājas > Jaunumi > Saturs

Pieteikumu par pulverveida aktīvās ogles sorbentu izšķērdētājs rūpniecisko notekūdeņu attīrīšana

Aktivētā ogle higroskopiska rūpniecības izšķērdētājs ūdens attīrīšanas piemērošana

Aktīvā ogle ir porains oglekļa materiālu ar labi attīstītu micropore struktūru un milzīgs noteiktu platību. To veido vairākas vielas oglekļa bāzes ar absorbējoša jauda, ko var neadsorbējas daudzas ķīmiskās vielas, uz to virsmām. Tā kā piemērot to veiksmīgi rūpniecisko notekūdeņu attīrīšana brāķis?

1. vispārīgs raksturs

Aktivētā ogle izskats tumšs melns, ar labu adsorbcijas īpašībām, stabila ķīmiskās īpašības, var izturēt stipru skābi un sārmu, iegremdējot ūdenī, augsta temperatūra, blīvumu nekā ūdenim, ir hidrofobas porainā absorbenta.

2. darbības mehānisms

Pulverveida aktīvās ogles ražošanu, gaistošas organiskās vielas tiek noņemts, un tukšumu, kas veidojas starp režģu un daudz dažādas formas un izmēru poras. Aktīvās ogles daļiņu poru parasti ir $number no kopējā graudu apjoma. Šīs poru formas ir dažādas, apertūras sadalījums ir ļoti plašs un kopējo platību smalku poru sienas parasti ir ne vairāk kā 500 ~ 1700 kvadrātveida metri/g. Tas ir iemesls, kāpēc adsorbcijas spēju aktivētās ogles ir spēcīga, galvenais iemesls, kādēļ liela adsorbcijas spēju. Izšķērdētājs ūdens attīrīšanas procesā adsorbcija, tas ir micropore struktūra, kas nosaka adsorbcijas spēja. Gandrīz visas virsmas ir izgatavots no mikro-poras. Rupjš un pārejas caurumi attiecīgi iejūtaties rupja un smalka adsorbcijas kanāliem un to pastāvēšanu un izplatīšana ietekmē adsorbcija un desorbcija likme zināmā mērā. Turklāt, aktivētās ogles adsorbcijas īpašībām ietekmē arī pulverveida aktīvās ogles virsmas ķīmiskās īpašības.

3. piemērojot aktivētā ogle

Aktivētā ogle adsorbcijas process ir pirmā izvēle, lai noņemtu organics ūdenī. Lielā virsmas teritorijā, krāsa, smarža, garša un citi organiskie savienojumi ir labu izņemšanas īpatsvaru. Izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana pulveris aktīvā ogle ir īpaši efektīva, lai pretotos aļģu šūnu sekrēciju mazmolekulāro no ūdens.

Pieteikuma 3.1 aktivētās ogles, dzeramā ūdens attīrīšana

Ātri biofilter ar granulu aktivētās ogles filtra materiāls kā parasti izmanto kā otrā posma filtrēšanu un MK ūdenī ir noņēmis baktērijas aug granulu aktivētās ogles virsmas aktivitāte. Biofilter ūdens atsūknēšanai MK izmantošanu ir šādas priekšrocības:

(1) samazināt baktērijām augt uzturvielas nepieciešami, lai efektīvi kontrolētu vairošanos baktēriju; ūdensapgādes sistēmā

(2) samazināt organisko vielu reakcijas ar dezinfekcijas līdzekli, un samazināt apjomu, dezinfekcijas līdzekļi, kas nepieciešami dzeramā ūdens attīrīšanai un stabilizētu atlikusī rūpnīcas ūdens; dezinfekcijas saturu

(3) likvidējot dažas dezinfekcijas blakusproduktiem organisko prekursoru izšķērdētājs ūdens attīrīšanas ūdens augu ūdens dezinfekcijas blakusproduktiem saturu;

(4) pārveidojot organisko vielu par neorganisko gala produktiem;

(5 novecošanās biofilm atlieku ir vieglāk ārstēt nekā ķīmiskās nogulsnes nogulšņu (6) bioloģiskās attīrīšanas izmaksas ir zemāka par aktīvo ogli adsorbcijas metode.

Deodorization 3.2 aktivētās ogles izšķērdētājs ūdens attīrīšanas procesu ietekme

Aktivētā ogle adsorbcijas kolonnu var noņemt odorous daudzas vielas. piemēram, acetaldehīds, indola un citu smaržu komponentus atdala fizisko adsorbcijas, $literal un mercaptan ir virsmas aktivētās ogles oksidācijas reakcija uz tālāku adsorbcijas un izvešana.

Atkrāsošana spēju 3.3 aktivētās ogles krāsošanai izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana

Aktivētā ogle adsorbcijas procesā kompleksu krāsošanas ražošanas notekūdeņu izmantošana ir labs efekts, pēc koagulācija nokrišņi, aptuveni 83 % mencu pārcelšanās likme, atkrāsošana likme 99.3 % turpmākajos adsorbcijai izveidot labā stāvoklī. Aktivētā ogle adsorbcijas īpašībām var atgūt ar sārmu eluēšanas un Fenton reaģenta oksidēšanās. Pēc adsorbcijas reģenerēta aktivētā ogle, izšķērdētājs ūdens attīrīšanas CODCR pārcelšanās likme joprojām sasniedz vairāk nekā 77 %, atkrāsošana likme var sasniegt vairāk nekā 97 %.