Mājas > par mums

Zibo Boshan Win-win Chemicals Co. Ltd reģistrēta 2002. gada martā, un specializējies ražo un eksportē sulfāts alumīnija un dzelzs bez alumīnija sulfāts, ar gada produkciju 40000 tonnas. Uzņēmums atrodas Zibo pilsēta, Shandong Province, un ieņem vairāk nekā 12.000 m2platībā. Reģionam ir ērtākais transporta, tuvu Qingdao ostas un Tianjin osta.

Mūsu dažādas alumīnija sulfāts produkti tiek plaši izmantoti ražošanas un apstrādes ķimikālijas, piemēram, dzeramā ūdens attīrīšanā, izšķērdētājs notekūdeņu attīrīšana, katalizators, titāna dioksīda, papīra izmēriem, betona piejaukumi, ugunsizturīgu cementi un rūpniecības mazgāšanas savienojumi. Ar stabilu kvalitāti un godīgs pakalpojumu efektīvu ražošanas iekārtas un rūpniecības jauninājumiem, mūsu produkti ir eksportēti uz ASV, Vācija, Koreja, Krievija, Urugvajas un citām valstīm jau vairāk nekā desmit gadus. Tādējādi mēs esam kļuvuši fortune global 500 uzņēmumiem un biržas sarakstā iekļautām sabiedrībām, kas apliecinātu ODM piegādātāja. Piemēram: BASF, W.R.GRACE, Shandong svētdiena papīra Industry Co., Ltd, papīra International Company, Sichuan Lomon titāna Industry Co., Ltd, ASIA simbolu (Shandong), CHENMING grupas utt.

Šobrīd augstskolas un koledžas, piemēram, Shandong tehnoloģiju universitātes un Jinan universitātes pieņemt pētniecības un uzņēmumu attīstības un uzņēmumam ir atļauts kā mācību un eksperimenta bāzes. Sabiedrība novērtē kā izcilu privāto uzņēmumu, pašvaldības septiņus gadus pēc kārtas, un nodod ISO9001 kvalitātes vadības sistēmas sertificēšanas iestāde、ISO14001 vides pārvaldības sistēmu un OHSAS18001 darba drošības un veselības pārvaldības sistēma bez aizķeršanās.